Erdoğan 2023 için manifesto hazırlığında!

Cuma namazı çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çarşamba günü gerçekleşecek olan AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi’ni işaret ederek “Çarşamba günü yapacağım konuşma 2023’ün bir manifestosu olacaktır.” ifadelerini kullandı.
Takip et
Erdoğan 2023 için manifesto hazırlığında!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

24 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilecek AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi öncesinde bütün gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan‘a çevrildi. Parti üst yönetiminin şekillendirileceği kongreye sayılı gün kalmışken Cuma namazı çıkışında gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı, “Kongre noktasında ön hazırlıklarımızı kararlı bir biçimde yaptık, şu anda sloganlarımızdan tutunuz yapacağımız konuşmaya varıncaya kadar tamamı hazırlanıyor. Çarşamba günü yapacağım konuşma 2023’ün bir manifestosu olacaktır. Onu o konuşmada da göreceksiniz.” ifadelerini kullandı.

“2023 TÜRKİYE’DE BİR DÖNÜŞÜM SÜRECİ OLACAK”

“Çok daha geniş manada bir konuşmayı planlamış durumdayım.” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Çarşamba günü bu konuşmamızı ifade ederek aynı zamanda da AK Parti olarak MHP ile Cumhur İttifakı olarak 2023’e doğru çıktığımız bu yolda dayanışmamız neler olacaktır bunları da ifade edeceğiz. Koronavirüs sürecinde bu kongreleri yapıyoruz. MHP yaptı, biz bir taraftan yapacağız. Tüm kongrelerimizi zor koşullarda hızlı bir biçimde gerçekleştirdik. Şuanda de büyük kongrelerimizi yapacak ,2023’e hazırlanacağız. İnşallah 2023 Türkiye’de bir dönüşüm süreci olacak.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.