Erasmus Muharrem kimdir? Sosyal medyadaki Erasmus Muharrem olayı nedir?

Erasmus Muharrem kimdir sorusuyla bugün twitter üzerinde açılan yeni bir hesap tarafından atılan tweetlerin yayılması üzerine birçok kişinin ana sayfasına düşen olay vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Twitterın gündemine bomba gibi düşen Erasmus Muharrem olayı kullanıcıların bir hayli ilgisini çekmiş durumda Bugünün en çok konuşulan olayları arasında yer alan Erasmus Muharrem kimdir? Erasmus Muharrem olayı nedir? Erasmus Öykü ve Enayi Enayi adlı hesap arasında neler yaşandı? İşte, merak edilenler…

Enayi Enayi ve Öykü’nün Enayisi olarak açılan hesap tarafından Erasmu Öykü ve Erasmus Muharrem olayı şeklinde gündem olan açıklamalar arama motorlarında fazlaca merak ediliyor.

Enayi Enayi isimli kullanıcının bugün paylaştığı tweetler sosyal medyanın başlıca konuşulan gündemleri arasında yerini aldı. EnayiEnayi tarafından atılan tweetlere göre Erasmus Öykü arasında yaşanan 5 yıllık birliktelik Öykü’nün Erasmusa gidip Enayi Enayiyi aldatmasıyla son bulmuş. Aldatmayı kaldıramayan EnayiEnayi isimli kullanıcı yaşadığı sağlık problemlerini ve tüm yaşadıklarını üst üste attığı tweetler ile anlattı. Tweetlerinde bahsi geçen Erasmus Muharrem ise kullanıcıların en çok araştırdığı isim oldu. Twitter tarihine Erasmus Muharrem olayı olarak geçen Erasmus Muharrem kimdir? Öykünün enayisi nickli hesaptan neler yazıldı? İşte, çok konuşulan konu hakkında detaylar…

ERASMUS MUHARREM OLAYI NEDİR VE ERASMUS MUHARREM KİMDİR?

Bugün Twitter’ın belki de en çok konuşulan kişileri ve olayı haline gelen Erasmus Öykü ve EnayiEnayi isimli kullanıcı arasındaki birliktelik araştırılmaya devam ediyor. Aralarında geçen ilişkinin kız arkadaşı Öykü tarafından Erasmus’a gittiğinde onu aldatmasıyla noktalandığı belirten EnayiEnayi tüm yaşadıklarını sıralı tweetler halinde herkesle paylaştı.

Sevgilisi Öykü’nün Erasmus’a gittiğinde ev arkadaşının sevgilisinin arkadaşıyla yakınlık kurduğunu söyleyen Enayi Enayi ““ve erasmusta muharremle olduğun gecen intihar ettim” sözüyle sosyal medyada dikkatleri çekiyor. Sevgilisi Öykü’nün mutlu şekilde devam ettikleri ilişkilerinin Erasmus’a gittiğinde
noktalandığı ve orada kendisini anlattığını ifade eden EnayiEnayi’nin atığı bazı tweetler;

“” bana ilişki içinde ve özellikle son 1 senede uyguladığın duygusal , cinsel istismar ve duygusal şiddetten ve onun sonucunda anksiyete bozukluğu, major depresyon, cinsel bozukluk, panik atak krizleri ve intihar teşebbüslerinden bahsedeceğim öykü”

“28 yaşındayım ve “senin yaşadıklarının %10unu yaşasam şimdiye ölmüş olurdum” dediğin bir hayat yaşadım. bu yaşa kadar psikolog ve psikyatriste gitmedim (sağlık raporları dışında) ilaç kullanmadım, hele ki panik atak ve anksiyete gibi şeylere dünyada en uzak insanlardan biriydim,”

“her gün büyük acılar çekiyorum, yemek yeme , uyuma gibi temel işlevleri bile gerçekleştiremiyorum, her gün ölmeyi düşlüyorum. aileme ne durumda olduğumu sorabilirsin. bunun yegane sebebi ilişki içi uyguladığın sistemli istismar ve duygusal-psikolojik şiddet. hepsini açıklayacağım,” “gördüğün gibi duygusal şiddet ve istismarın tüm belirtilerini taşıyorum. hayatımda ilk kez geçen sene seninle tartışırken panik atak krizine girdim ve kaldırıma
yığıldım. 1 ay kadar önce yine tartışmamızda balkona yığıldım ve panik atak geçirdim. o günden sonra sürekli oldu,” “ve erasmusta muharremle olduğun gece intihar ettim. bileklerimi kestim. anlık müthiş bir ölme isteğiydi. hani etta james tarzı şarkılardaki gibi. i’d rather go blind gibi. bunu yaşamak, daha doğrusu yaşatmandansa ölmeyi tercih ederdim. şimdi istismarını anlatacağım,”

Erasmus Muharrem kimdir? Sosyal medyadaki Erasmus Muharrem olayı nedir? Erasmus Muharrem kimdir? Sosyal medyadaki Erasmus Muharrem olayı nedir?Erasmus Muharrem kimdir? Sosyal medyadaki Erasmus Muharrem olayı nedir? Erasmus Muharrem kimdir? Sosyal medyadaki Erasmus Muharrem olayı nedir? Erasmus Muharrem kimdir? Sosyal medyadaki Erasmus Muharrem olayı nedir? Erasmus Muharrem kimdir? Sosyal medyadaki Erasmus Muharrem olayı nedir? Erasmus Muharrem kimdir? Sosyal medyadaki Erasmus Muharrem olayı nedir? Erasmus Muharrem kimdir? Sosyal medyadaki Erasmus Muharrem olayı nedir?

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı