Ensesine Gelen Kurşunu Taş Zannetti, Gerçeği Öğrenince Şok Geçirdi

 Zonguldak’ta evinin bahçesinde bulunduğu bir anda ensesine gelen kurşunu taş sanan kadın gelen şeyin taş değil kurşun olduğunu öğrenince ne yapacağını şaşırdı.

Ensesine Gelen Kurşunu Taş Zannetti, Gerçeği Öğrenince Şok Geçirdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni beldesinde evinin bahçesinde çalışırken bir kadının ensesine nereden geldiği belirlenemeyen bir kurşun isabet etti. Gelen kurşunu taş zanneden kadın yakınlarına durumu taş geldi olarak söyledi. 54 yaşındaki Zahide Demirci’nin yakınları yaşlı kadına taş isabet ettiği gerekçesi ile sağlık ekiplerine haber verdi.

RÖNTGENDE KURŞUN OLDUĞU ANLAŞILDI

İhbarın ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri yaşlı kadına olay yerinde müdahalelerde bulundu. Ardından ambulansla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine götürüldü. Hastanede ensesine taş isabet ettiğini söyleyen kadın doktorların kararı ile röntgene alındı.

Röntgenin ardından doktorlar, yaşlı kadının ensesine isabet edenin kurşun olduğunu saptadı. Başına kurşun isabet ettiğini öğrenen kadın olayın ardından şok oldu. Yaşlı kadının başına isabet eden kurşun çıkartıldı. Yaşlı kadının durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.