Enjoy i’m vaccinated ne demek?

14 Mayıs 2021, 12:19 tarihinde eklendi
Twitter’da Go Türkiye hesabından paylaşılan tanıtım reklamında yer verilen enjoy ı vaccinated yazılı maskeler tepki çekmeye devam ediyor. Bu sebeple pek çok vatandaş enjoy ı vaccinated ne demek sorusunu araştırıyor. Güvenli turizm adı altında, turizm çalışanlarına, ‘enjoy ı vaccinated’ yazılı maske takılacak. Peki, enjoy ı vaccinated ne demek? Ben aşılıyım paylaşımına gelen sosyal medya tepkileri.
Takip et
Enjoy i’m vaccinated ne demek?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Sosyal medyada pek çok kişi tarafından tepki çeken Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın hazırladığı reklam filmi araştırılmaya devam ediyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın, ‘Go Türkiye’ isimli oluşumu tarafından yayınlan reklamda, turizm çalışanlarının ‘enjoy ı vaccinated’ yazılı maske taktığı görüntülendi. Bu sebeple vatandaşlar, enjoy ı vaccinated ne demek sorusunu gündeme getirdi. Peki, enjoy ı vaccinated ne demek? İşte, enjoy ı vaccinated ne demek sorusunun detaylı yanıtı…

Enjoy ı vaccinated ne demek?

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın, ‘Go Türkiye’ isimli seyahat rehberi platformunun yabancı turistler için hazırladığı reklamda turizm çalışanları “Aşılandım” yazılı maskeler takıyor. Turistlerin görebileceği… Turizm Bakanlığı’nın Türkiye tanıtım hesabında turizm çalışanlarının “aşılıyım” baskılı maske takacağına dair görüntüler içeren bir reklam yayınlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Türkiye’yi dünyaya tanıtmak için kurduğu ‘GoTurkiye‘ adlı hesaptan skandal bir video paylaşıldı. Videoda, turistlerin göreceği Türklerin “Keyfine bak; ben aşılandım” maskesi takacağı ifade edildi. Video sosyal medyada gelen tepkiler üzere, yayından kaldırıldı.

Paylaşılan videoda, “Temizlenmiş tatil köyleri ve aşılanmış personel! Biz buna Turizm için Çifte Güvenlik diyoruz! Gelin ve #TurkishRiviera’nın tadını gönül rahatlığıyla çıkarın” ifadeleriyle yayınlanan videoda, turistleri karşılayan otel görevlilerinin maskelerinde “Enjoy, I’m vaccinated (Keyfini çıkar, aşılıyım)” ifadelerinin kullanıldığı görüldü. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Tüm turizm çalışanları, otellerde restoranlarda çalışanlar, şoförler, havaalanlarında çalışanlar, tur rehberleri de dahil turistin görebileceği herkesi mayıs sonuna kadar aşılayacağız” demiş tepki toplamıştı.

BEN AŞILIYIM PAYLAŞIMINA SOSYAL MEDYADAN GELEN TEPKİLER

Enjoy i’m vaccinated ne demek? Enjoy i’m vaccinated ne demek? Enjoy i’m vaccinated ne demek? Enjoy i’m vaccinated ne demek? Enjoy i’m vaccinated ne demek? Enjoy i’m vaccinated ne demek? Enjoy i’m vaccinated ne demek? Enjoy i’m vaccinated ne demek? Enjoy i’m vaccinated ne demek? Enjoy i’m vaccinated ne demek? Enjoy i’m vaccinated ne demek? Enjoy i’m vaccinated ne demek?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
sanane lan
21 Mayıs 2021, 15:09 tarihinde yazildi

utandım. ne diyeyim bu iğrenç durumda olduğumuz için gerçekten utanıyorum

  • Cevapla
  • 0