Enise Sude, Can Yaman’ın mesajlarını ifşa etti! Enise Sude Çağla kimdir?

Enise Sude isimli Instagram kullanıcısı, Can Yaman ile olan konuşmalarını ifşa etti. Ünlü oyuncunun, attığı mesajları silmek ve gizliden aramak istemesi dikkat çekti. Instagram fenomeni olan ve birçok ünlü erkek ile mesajlarını paylaşan Enise Sude kimdir? Türk Barbie olarak bilinen Enise Sude Çağla fotoğrafları, instagram hesabı, estetiksiz hali ve hayatı haberimizde...

Son günlerde birbiri ardına gelen ifşalar magazin gündeminde dikkat çekiyor. Sık sık yaptığı açıklamalarla gündeme gelen ve tepki çeken Can Yaman’ın mesajları ortaya çıktı.

Can Yaman’la olan konuşmalarını ifşa eden Enise Sude, bunu “Yine bir karantina çılgınlığı” sözleriyle paylaştı.

Enise Sude isimli bir Instagram kullanıcısı, Can Yaman ile olan konuşmalarını ifşa etti. “Canlı gördüğünde fikrin değişir belki küçük hanım” diyen ünlü oyuncunun, attığı mesajları silmek ve gizliden aramak istemesi dikkat çekti.

Enise Sude, Can Yaman’ın mesajlarını ifşa etti! Enise Sude Çağla kimdir?

Enise Sude daha önce de Dorukhan Toköz’ün Instagram’dan attığı mesajları yayınlamıştı. Dorukhan Toköz, Instagram hesabından bir açıklama yayınlamış ve böyle bir mesajlaşmanın kesinlikle yaşanmadığını ve gerekli hukuki işlemleri başlattığını söylemişti.

Can Yaman ise henüz bu ifşa ile ilgili bir açıklama yapmadı.

Enise Sude, Can Yaman’ın mesajlarını ifşa etti! Enise Sude Çağla kimdir?

ENİSE SUDE ÇAĞLA KİMDİR?

Enise Sude’nin Zonguldak’ın Kilimli İlçesine Bağlı Gelik Beldesi’nde büyüdüğü, daha sonra İstanbul’a yerleştiği öğrenildi.. Daha sonra İstanbul’a taşınan Çağla’nın mesleği bilinmiyor. Fakat Instagram hesabını aktif kullanıyor ve bu hesabından reklam alıyor.

Gece hayatını çok seven ve estetiği fazla kaçıran Çağla, sosyal medya hesabından sık sık vücudunu sergileyen fotoğraflar paylaşmaktan çekinmiyor.

Instagram’da 4,1 milyon takipçisi bulunan sporcu Sergi Constance’nin ve şarkıcı Jason Derulo’nun da kendisine mesaj attığını söyleyerek ifşa eden Enise Sude, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor. Daha önce de Galatasaray’ın eski oyuncusu Emre Mor’un attığı mesajları ifşa ederek gündeme gelmiş ve “Bazıları ifşalanmayı hak etti” mesajını yazarak Emre Mor’u Snapchat üzerinden engellediğini gösteren fotoğrafı paylaşmıştı. Enise Sude, Beşiktaşlı Dorukhan Tokgöz’ün de kendisine mesaj gönderdiğini iddia etti. Dorukhan ise iddiaları yalanladı.

Instagram’da 263 bin takipçisi bulunan Enise Sude’nin sayfasına @enisesudeee adresinden ulaşabilirsiniz. Hakkında fazla bir bilgi bulunmayan Enise Sude’nin Zonguldak’ın Kilimli İlçesine Bağlı Gelik Beldesi’nde büyüdüğü, daha sonra İstanbul’a yerleştiği öğrenildi.

Oyunculuk kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Emine Sude konu hakkında şunları söyledi;

“Yakın bir arkadaşımın vasıtası ile bir film ajansına yazıldım. Ajansın dikkatini çektim ve bana ilk olarak iyi reytingi olan dizilerden bir tanesinde oyunculuk fırsatı verdiler. Kısa bir rolüm oldu ancak çok heyecanlandım ve işimi severek yaptım. Daha sonra fazla eğitim almam gerektiğini fark ettim ve bir sanat akademisine yazılıp oyunculuk ve kamera önü eğitimi aldım. Ardından tekrar önemli bir dizide kısa bir rolüm daha oldu.

Oyunculuk konusunda son derece kendime güveniyorum, modellik için de fiziğimin ve dış görünüşümün başarılı olduğundan dolayı gayet iyi ve sektörün önde gelen reklam firmalarının da tekliflerini değerlendiriyorum, şu anda bir kadın giyim firması ile modellik çalışmalarını sürdürüyorum. Hedefim film sektöründe iyi bir yer edinmek ve bunu başaracağıma inanıyorum”

ENİSE SUDE ÇAĞLA FOTOĞRAFLARI

Enise Sude, Can Yaman’ın mesajlarını ifşa etti! Enise Sude Çağla kimdir? Enise Sude, Can Yaman’ın mesajlarını ifşa etti! Enise Sude Çağla kimdir? Enise Sude, Can Yaman’ın mesajlarını ifşa etti! Enise Sude Çağla kimdir? Enise Sude, Can Yaman’ın mesajlarını ifşa etti! Enise Sude Çağla kimdir? Enise Sude, Can Yaman’ın mesajlarını ifşa etti! Enise Sude Çağla kimdir? Enise Sude, Can Yaman’ın mesajlarını ifşa etti! Enise Sude Çağla kimdir? Enise Sude, Can Yaman’ın mesajlarını ifşa etti! Enise Sude Çağla kimdir?Enise Sude, Can Yaman’ın mesajlarını ifşa etti! Enise Sude Çağla kimdir?

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı