Engin Nurşani Kötü Günler Geçiriyor

'Gülom' türküsüyle bir dönem adından söz ettiren Engin Nurşani, hastane odasından paylaştığı video ile sevenlerini korkuttu.

Türk Halk Müziği’nin sevilen isimlerinden Engin Nurşani sevenleri korkuttu. Ali Nurşani’nin oğlu olan ve babasının izinden giderek müziğe merak salan Engin Nurşani, bir döneme damga vuran ‘Gülom’ türküsü ile büyük çıkış yakalamıştı. Uzun süredir ortalarda görünmeyen Engin Nurşani, hastane odasından paylaştığı video ile sevenlerinden dua istedi. Bir hayli zayıfladığı gözlenen Engin Nurşani’nin hastalığının ne olduğu ise tam olarak bilinmiyor. Videoda bir operasyon geçireceğini belirten Engin Nurşani, “Dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kullanıyor.


Ünlü ozan Ali Nurşani’nin oğlu olan ve babasının izinden giderek müzik piyasasında ciddi bir kitle edinen Engin  Nurşani, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. ‘Gülom’ türküsü ile bir döneme damga vuran Engin Nurşani, hastane odasından bir video paylaşıp sevenlerinden dua istedi. Bir operasyon geçireceğini belirten Engin Nurşani’nin son hali, hayranlarını korkuttu.

DAHA ÖNCE DE KAZA GEÇİRMİŞTİ

Hastalığı hakkında herhangi bir bilgi edinemediğimiz Engin Nurşani, geçtiğimiz yıllarda bir trafik kazası geçirmişti. Kahramanmaraş’ta gerçekleşen kazada şans eseri Engin Nurşani’ye bir şey olmamıştı. Babasının desteği ile kendini geliştiren Engin Nurşani, 10 yaşından beri saz çalıp türkü söylüyor. Engin Nurşani, ‘Adına bir çizik çektim’ albümü ile müzik piyasasına “Merhaba” demişti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı