Engin Günaydın ile Devin Özgür Çınar’dan yeni dizi: 10 Bin Adım

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın yeni dizisi “10 Bin Adım”, Türkiye’nin yeni nesil video içerik platformu Gain’de izleyiciyle buluşacak.
Takip et
Engin Günaydın ile Devin Özgür Çınar’dan yeni dizi: 10 Bin Adım
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın özgün fikirlerinden yola çıkarak yazdığı ve aynı zamanda başrollerini paylaştığı yeni dizi “10 Bin Adım”, ocak ayında Türkiye’nin yeni nesil video içerik platformu Gain’in ilk dizisi olarak yayınlanacak. İzleyiciye yeni bir izleme deneyimi sunacak dizi, yaklaşık 10’ar dakikalık bölümlerden oluşacak.

10 BİN ADIM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizi, son yıllarda uzun ve sağlıklı bir yaşam için tüm dünyada referans olarak kabul edilen “Günde 10 bin adım” önerisine uyarak birlikte yürümeye karar veren iki eski sevgili Ezgi ve Memet’in iki yeni yol arkadaşı olma hikayesini mizahi bir dille anlatıyor.

Senaryosunu Devin Özgür Çınar’ın kaleme aldığı yönetmen koltuğunda ise Duygu Güzelmeriç’in oturduğu dizide, her seferinde yürüyüş kararı sınanan, bütün küçük hesapları bozulan, hiçbir kestirme yolu kısa olmayan iki yol arkadaşının her şeye rağmen her gün adımsayarı çalıştırıp yürümeleri esnasında başlarına gelen beklenmedik olaylar konu alınıyor.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.