Engin Ardıç’tan ‘Sakalsız İETT Şoförü’ Yorumu

Sabah Gazetsi yazarı Engin Ardıç, Ekrem İmamoğlu’nun kararı ile İETT şoförlerinin sakal kesmesi konusunu kaleme aldı.

Ardıç ‘Cillop’ başlıklı yazısında yer verdiği kelimeler ile hedefindeki İmamoğlu için manasız yorumlarda bulundu. Gazeteci Ardıç, sakal sevmenin kadınlar için zevk meselesi olduğunu belirterek, “Bazı erkekler de sakalsız erkek sevince” iş biraz tuhaflaşıyor ifadesini kullandı.

“CHP FABRİKA AYARLARINA DÖNÜYOR”

Konuyu Ekrem İmamoğlu’nun İETT şoförleri kapsamında aldığı sakal kararına getiren Engin Ardıç, İmamoğlu için: “Kucaklayacaktı ya… İlle de ‘Cillop gibi şoför’ isstiyor.” dedi. Kenan Evren’in de sakallı akademisyenlerin sakallarını kesmesi yönünde verdiği talimata değinen Ardıç, “İşte gördüğünüz gibi CHP yavaş yavaş ama emin adımlarla fabrika ayarlarına dönüyor. Bunlar bürokrat ayarlarıdır.Halkla ilgisi yoktur.Bakalım arkasından, başı örtülü belediye çalışanı hanımlara örtünme yasağı da gelecek midir?” dedi.

Daha sonra başı kapalı vatandaşlara getiren Engin Ardıç, “Eh, bir CHP iktidarının memlekete getireceği yenilikler konusunda aydınlanmış oldunuz.O hanımlar şimdi ‘CHP iktidar olursa kızımız üniversiteye girebilecek mi’ diye de endişe ediyorlar…” diyerek giremeyeceklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı