Engin Altan Düzyatan’dan 5 Yıl Sonra Bir İlk

Diriliş Ertuğrul dizisiyle kariyerinin zirvesine ulaşan Engin Altan Düzyatan, 5 yıl sonra ilk kez sakallarını kesti. Düzyatan'ın yeni görüntüsü beğenildi.

Diriliş Ertuğrul dizisiyle uzun bir sürece giren ve bu süreçte tarzını kişisel isteklerine göre belirleyemeyen Engin Altan Düzyatan, sona eren Diriliş Ertuğrul projesinden sonra sakallarını kesti. Yeni dizisi Kurşun için tarzını değiştiren ve bıyık bırakan Engin Altan Düzyatan’ın yeni görüntüsü de tam puan aldı.


ENGİN ALTAN DÜZYATAN 5 YIL SONRA SAKALSIZ

Yeni projesi Kurşun için sakallarını kesen ve bıyık bırakan Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar ile katıldıkları özel bir davetin çıkışında görüntülendi. Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, merak edilenleri cevapladı.

Engin Altan Düzyatan’ın yeni tarzını beğenip beğenmediği sorulan Neslişah Alkoçlar, Düzyatan’ın her halini beğendiğini ve oğlu Emir’in de “Baba benim gibi oldun.” diyerek eşinin yeni halini çocukları Emir’in de beğendiğini söyledi. Engin Altan Düzyatan’ın başarolünde olduğu yeni projesinin de yakında ekranda olacağı öğrenildi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı