Engin Altan Düzyatan Televizyonu Bırakıyor!

Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde oynadığı Fox Tv'de yayınlanan Kurşun dizisi final kararı alınca, Düzyatan kararını verdi.

Diriliş Ertuğrul dizisindeki oyunculuğuyla beğeni toplayan Engin Altan Düzyatan, yeni sezonda Fox Tv’de yayın hayatına başlayan Kurşun dizisinin başrolünde yer almaya başlamıştı.


Ebgin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun başrollerinde yeraldığı Kurşun dizisi ise reyting kurbanı olmuş ve dizi final kararı almıştı. Dizisinin final yapmasının ardından yeni bir projede yer alıp almayacağı merak edilen Düzyatan, kararını verdi.

TV 100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Kurşun dizisinin ardından Engin Altan Düzyatan, televizyona ara verecek. Bu kararı Düzyatan’ın hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

1970’lerin Türkiye’sinde geçen, başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun olduğu Kurşun dizisi, yeni sezonda Fox Tv ekranlarında iddialı bir başlangıç yapmıştı. Ancak son haftalarda reytinglerde büyük düşüş yaşayan dizi, ekranlara flaş bir şekilde veda etme kararı aldı.

Dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu gibi isimler yer alıyordu.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı