Engin Altan Düzyatan nasıl dolandırıldığını anlattı! Savcılığa şikayette bulundu…

Engin Altan Düzyatan, özel kalem müdürü olduğunu belirten bir kişi tarafından dolandırıldı. durumu fark eden Düzyatan, soluğu savcılıkta aldı.
Takip et
Engin Altan Düzyatan nasıl dolandırıldığını anlattı! Savcılığa şikayette bulundu…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şimdilerde Barbaros dizisi için çalışan Engin Altan Düzyatan ile iş insanı Emre Kural, dolandırıldı. Bir dolandırıcı kendisini Aydın Valiliği Özel Kalem Müdürü olarak tanıttı.

Akülü otomobile ihtiyaçları olduğunu belirten şahıs, meşhur oyuncu ve Kural’dan para istedi. Düzyatan, bu kişiye 3 bin lira gönderdi.

Sabah’ın haberine göre, daha sonra şahıs tarafından dolandırıldığını anlayan oyuncu, Kural’la beraber şikayetçi oldu.

Savcılık soruşturma kapsamında Hacı Emin C. ve iş birlikçisi Kemal K. ile ilgili dava açtı. İki kişi, özellikli dolandırıcılık suçundan 4’er sene hapse mahkum edildi.

Mahkeme cezayı 1 sene 8 ay hapis ve 125 gün adli para cezasına indirip 5 sene boyunca erteledi.

Fakat Hacı Emin, alkollü araç kullanırken yakalanınca ertelenen cezasının açıklanması için ihbarda bulunuldu.

Engin Altan Düzyatan: 26 Temmuz 1979 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü bitiren Engin Altan Düzyatan, 2001 senesinde İstanbul’a gelerek oyunculuk yaşamına başlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Teknikleri Master Programını bitirmiştir.

Bir Avuç Deniz filmindeki performansı ile 2012 senesinde “Los Angeles Movie Awards”da “En İyi Erkek Oyuncu” ödülüne layık görüldü.

Engin Altan Düzyatan, 2014 senesinde Gülşah Soydan Erkoçlar’ın kızı Neslişah Erkoçlar ile nikah masasına oturmuştur. Engin Altan Düzyatan’ın, bu evlilikten Emir Aras adında bir oğlu vardır.

Koçum Benim, Yeditepe İstanbul, Bir Bulut Olsam, Kapalıçarşı, Yol Ayrımı, Son, Cinayet, Diriliş Ertuğrul gibi televizyon dizilerinde; Öte Yandan Cennet, Romantik Komedi, Bir Avuç Deniz, Anadolu Kartalları, New York’ta 5 Minare, Bu İşte Bir Yalnızlık Var gibi sinema filmlerinde rol aldı.

Engin Altan Düzyatan, Fox TV ekranlarında yayınlanan Kurşun isimli dizide Orhan karakterine yaşam verdi.

Şimdilerde TRT1 ekranlarında yayımlanacak Barbaros dizisine hazırlanmaktadır.

Engin Altan Düzyatan, 1.85 metre boyunda, 76 kilo ve Aslan burcudur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.