Engin Akyürek’in Sevgilisi Kim?

Özel hayatını objektiflerden uzak yaşamaya özen gösteren Engin Akyürek’in, bir yıldır moda tasarımcısı Nevbahar Doyuran ile birlikte olduğu iddia edildi. Ortaya atılan bu iddialar gerçeği yansıtıyor mu… Ayrıntılar haberimizde…

Takvim gazetesinin haberine göre; ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan ikili, birlikte görüntü vermemek için Anadolu Yakası’ndaki sakin mekanları tercih ediyor. Adı Cansu Dere ve Bestemsu Özdemir’le anılan Engin Akyürek’in kalbinin gerçek sahibi belli oldu. Özel hayatını objektiflerden uzak yaşamaya özen gösteren 38 yaşındaki oyuncunun bir yıldır moda tasarımcısı Nevbahar Doyuran adlı güzelle birlikte olduğu iddia edildi.

İddiaya göre; ikili, Anadolu Yakası’nda buluştukları mekanlara ayrı ayrı giriş-çıkış yapıyor. Şimdiye kadar hiç aşkıyla görüntülenmeyen Engin Akyürek’in, Nevbahar Doyuran ile objektif karşısına geçip geçmeyeceği ise merak konusu.

MagazinMax’tan Onur Acar’ a göre ise bu kesinlikle doğru değil. Acar yayınladığı yazısında “Nevbahar Doyuran’ın bir Engin Akyürek fan sayfasındaki 2-3 paylaşımı beğendiği gözüküyor ve bu haberler asılsız. “Benim anlamadığım olay şu. Bu haberi yapan diğer gazeteler 2-3 ihbar mesajına nasıl güvenebiliyor? Bir de “Anadolu Yakası’nda bir mekanda görüşüyorlar” diye detay eklemişler. İnanırsanız…Haber yalan. Nevbahar Doyuran ve Engin Akyürek aşk yaşamıyor. Her okuduğunuz habere inanmayın. Araştırmadan haber yapanlara da lütfen itibar etmeyin…ONUR ACAR”

Nevbahar Doyuran Kimdir?

Engin Akyürek’in kalbini çalan güzel modacı, aynı zamanda yogayla da ilgileniyor. Engin Akyürek, bugüne kadar sevgilisini gizlemeyi başarsa da gizemli aşkının kimliği de ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncunun kalbini çalmayı başaran Nevbahar Doyuran, İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım mezunu.

New York’taki Fashion Institute of Technology’de yine aynı bölümle ilgili dört yıl eğitim alan güzel tasarımcı, şu sıralar ünlü bir moda markasında çalışıyor.

Engin Akyürek’in Sevgilisi Kim?

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı