Engin Akyürek’e anlamlı doğum günü hediyesi

Star TV’de yayınlanan ‘Sefirin Kızı’nın başrol oyuncusu Engin Akyürek, hayranlarının anlamlı doğum günü kutlamasıyla büyük mutluluk yaşadı.

Engin Akyürek’in doğum günü, tüm dünyadaki hayranları tarafından aynı anda kutlandı. Arjantin’den İran’a, İspanya’dan Malezya’ya çok sayıdaki ülkeden hayranları oyuncunun doğum gününü kutlamak için hareket geçti.

Akyürek’in hayranları geçen yıl olduğu gibi bu yıl da oyuncunun doğum günü hediyesi olarak UNICEF’e bağışta bulundu. Bu yıl yapılan bağış, özellikle Kovid-19 salgınından etkilenen çocukların yardım ve ihtiyaçları için kullanılacak.

Engin Akyürek’e anlamlı doğum günü hediyesi

DİZİ SETİNDE SÜRPRİZ KUTLAMA

UNICEF sertifikasını ‘Sefirin Kızı’ dizisinin Muğla’daki setinde teslim alan oyuncu, hem hayranlarından gelen hem de yapımın organize ettiği pastasını ekiple birlikte kesti.

Sürpriz kutlama ve anlamlı hediye karşısında duygularını ifade eden Engin Akyürek, şunları söyledi:

“Sevgilerini ve desteklerini her zaman büyük bir mutlulukla hissettiğim bu kıymetli insanların her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve sevgilerimi gönderiyorum.

Doğum günümü kutlamak için her yıl bu denli anlamlı ve değerli kampanyalar yapıyor olmaları onların da ayrı ayrı her birinin ne kadar değerli olduklarının göstergesidir.”

Engin Akyürek’e anlamlı doğum günü hediyesi

Kaynak: Haber Global

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı