Engelli Raporu Almak İçin Gittiği Hastanede Sağlığına Kavuştu

Daha önce 2 kez kalp ameliyatı olan ancak derdine derman bulamayan 37 yaşındaki Emrah Terli, engelli raporu almak için gittiği hastanede ameliyat edilip sağlığına kavuştu.
Engelli Raporu Almak İçin Gittiği Hastanede Sağlığına Kavuştu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kahramanmaraş’ta yaşayan 37 yaşındaki Erhan Terli isimli vatandaş ciddi kalp problemi yaşıyordu. Daha önce 2 kez kalp ameliyatı olan ancak sağlığına kavuşamayan adam, yürümekte güçlük çekmeye başlayınca engelli raporu almak istedi. Bunun için hastaneye giden adam, yapılan kontrollerin ardından yeni bir kalp ameliyatı oldu ve bu kez sağlığına kavuştu.

“ÇOK RİSKLİ BİR AMELİYATTI”

Ameliyatı gerçekleştiren Doç. Dr. Erdinç Eroğlu, hastanın üçüncü kez kalp ameliyatı olduğunu hatırlatarak, “Bu nedenle ameliyat riski çok çok fazlaydı. Bu literatürde de çok nadir görülen olgulardan birisi. Biz kliniğimizde kardiyolojideki hocalarımızla beraberde bir heyet yapıp  bu ameliyatın ne şekilde yapılacağını, daha önce takılan o kapağı çıkarıp çıkarmayacağımızı bir heyet kurarak karar verdik. Hastamıza en faydalı ne şekilde olabiliriz. Ameliyatı ne şekilde yapabiliriz diye heyetle karar verdikten sonra ameliyatı gerçekleştirdik.” ifadelerini kullandı.

“BENİ BU DERTTEN KURTARDI”

Sağlığına yeniden kavuştuğu için çok mutlu olduğunu belirten Erhan Terli ise şunları söyledi: 16 yıl önce ameliyat olmuştum. Son bir yıldır sürekli karnım şişiyor ve nefes alamıyordum. Sık sık nefesim daralıyordu. En son çalışamaz hale geldim. Tıp fakültesine de rapor almaya gelmiştim. Sağ olsun hocamızla karşılaştık ve beni ameliyat etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Beni bu dertten kurtardı.

  • engelli raporu
  • hastane
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.