adplus-dvertising

Enes Kara’nın annesi konuştu “siyasi malzeme olduk”

Enes Kara’nın ölümüyle alakalı annesi Hatice Kara açıklamada bulundu. Hatice Kara, “Evladını yitirmiş acılı bir aile nazarıyla muamele görmemiz gerekirken, siyasi malzeme konusu edildik” şeklinde konuştu.
Takip et
Enes Kara’nın annesi konuştu “siyasi malzeme olduk”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tıp fakültesi öğrencisi Enes Kara’nın ölümüne ilişkin annesi Hatice Kara ile avukat Ömer Faruk Ceylan açıklamalarda bulundu.

Hatice Kara, yazılı açıklamasında, oğlu üstünden kamuoyu algısı yürütülmeye çalışıldığını savundu.

Oğullarının acısını yaşayamadan çeşitli saldırılara maruz kaldıklarını aktaran Kara, “Yobazlık ve gericilikle itham edildik. İnsaf sınırları aşılarak, katil olarak dahi itham edildik. Evladını kaybetmiş acılı bir aile nazarıyla muamele görmemiz icap ederken, siyasi malzeme konusu edildik.” ifadelerini kullandı.

Ailenin avukatı Ömer Faruk Ceylan ise basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Enes Kara’nın yaşadığı bunalım sonucunda intihar ettiğini ileri sürdü.

Olayın her yönüyle tetkik edileceğini aktaran Ceylan, “Enes Kara’yı alet ederek prim elde etmeye çalışanlara müsaade edilmeyecek. Halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama suçlarından lüzumlu hukuki süreç takip edilecek.” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.