En Yakışıklı Mahkum, İstanbul’a Geldi

Amerika Birleşik Devletleri’nde yasa dışı silah bulundurmak suçundan 27 ay hapis yatan Jeremy Meeks İstanbul’a geldi. Kuruçeşme’de bir mekanda eğlenen manken, özel aracıyla mekandan ayrıldı.

ABD’de sabıka kaydı fotoğrafının sosyal medyada paylaşılmasının ardından şöhreti hızla artan Jeremy Meeks dünyanın en yakışıklı mahkumu olarak adlandırılmaya başlamıştı. Meeks, geçtiğimiz gün İstanbul’a geldi Kuruçeşme’de bir mekanda eğlenen manken, özel aracıyla mekandan ayrılırken gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı.

Ünlü yıldızın Kuruçeşme’de olduğunu haber alan çok sayıda gazeteci, mekana akın ederek yıldız ismi görüntülemeye çalıştı.

En Yakışıklı Mahkum, İstanbul’a Geldi

İSTANBUL’A SÜRPRİZ ZİYARET

En yakışıklı mahkumun gazetecilerden pek hoşlanmadığı görülürken, arabasına bindikten sonra gazetecilere poz verdiği görüldü. Ünlü modelin, manken olarak hayatına devam ettiği bilinmekte. Birçok defilede boy gösteren yıldız isim, melez görüntüsüyle dünyanın bir çok yerinde tanınıyor. İstanbul’dan ne zaman ayrılacağı konusunda net bir bilgi olmayan Jeremy Meeks’in gece hayatına düşkün olduğu da biliniyor.

En Yakışıklı Mahkum, İstanbul’a Geldi

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı