En son altın fiyatları! 27 Aralık 2021 gram altın ne kadar?

Son haftalardaki ani yükselişiyle beraber altın fiyatları yeni haftada anlık olarak mercek altına alındı. Geçtiğimiz hafta döviz fiyatlarına bağlı olarak altın fiyatlarında da sert düşüşler meydana geldi. Peki, bugün çeyrek altın, gram altın, yarım altın, 22 ayar bilezik, Cumhuriyet altını kaç para.
Takip et
En son altın fiyatları! 27 Aralık 2021 gram altın ne kadar?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kritik haftanın ilk günü olan 27 Aralık Pazartesi güncel altın fiyatları ekonomiyi yakından takip edenler ve altına yatırım yapanlar tarafından anlık sorgulanıyor. Hafta başında döviz kurundaki düşüş ve ons altındaki dalgalanmalar iç piyasadaki altın türlerinin vaziyetini da değiştirdi. Altının onsunun bin 809 dolar seviyelerinde dengelenmeye çalıştığı günlerde döviz kuru kaynaklı değişimler iç piyasadaki fiyatlara etki ediyor. En yüksek fiyatı ile 1.028,40 liradan kapatan gram altının ve öbür altın türlerinin vaziyeti merak ediliyor. Peki, altın fiyatlarında sert düşüş devam ediyor mu? İşte Bigpara’dan alınan son verilere göre altında anlık rakamlar..

ALTIN FİYATLARI 27 ARALIK 2021 GÜNCEL

GRAM ALTIN NE KADAR?

En son 1000 lirayı aşarak mühim bir kritik eşiği geçen gram altın an itibarıyla 637 liradan işlemde.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?
Çeyrek altın bugün 1.020 liradan alınıyor. 27 Aralık’ta çeyrek altının satış fiyatı ise 1.108 TL.

YARIM ALTIN NE KADAR?
Yarım altın bugün 2.041 liradan alınıyor, 2.221 liradan satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?
Son dönemdeki artışlarla beraber hem 4 bin lira barajını aşan hem de bu seviyelerdeki eşikleri geçen Cumhuriyet altını bugün 4 bin 088 liradan alınırken 4 bin 421 liradan satışta.

En son altın fiyatları! 27 Aralık 2021 gram altın ne kadar?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.