En Sadık Dostu Ölmesin Diye Her Şeyi Yaptı!

Derede boğulan pitbull cinsi köpeği ölmesin diye dakikalarca suni tenefüs yapan genç sadık dostunu kurtaramadı. Hayatını kaybeden Lesi için mezar yaptıran genç göz yaşlarına boğuldu.
En Sadık Dostu Ölmesin Diye Her Şeyi Yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Osmaniye’de yürek burkan anlar yaşandı. Pitbull cinsi köpeği ile evinin yakınındaki Kesik Çayı civarında gezmeye çıkan genç köpeğinin çaya atlamasıyla hayatının şokunu yaşadı. Çırpınan köpeğini sudan çıkaran 25 yaşındaki Doğan, hemen köpeğine suni tenefüs yapmaya başladı. Hayat belirtisi vermeyen köpeğine bu kez de kalp masajı yapan Doğan isimli genç ne yaptıysa köpeğini hayata döndüremedi.

Çok su yuttuğu belirlenen dişi köpek oracıkta can verdi. En sadık dostunu kaybettiği için dünyası başına yıkılan Doğan, köpeğine yakışır bir uğurlama tertip etti ve Lesi ismini verdiği köpeği için bir de mezar hazırlayarak en yakın dostunu buraya defnetti. Mezarın iki ucuna taşlar yerleştiren Doğan isimli genç o anları ise şöyle anlattı:

KESİK ÇAYI GİRDAPLIDIR”

“En yakın dostumu kaybettim. Çok üzgünüm. Ne söylesem boş. Arkadaşlarımla eğlenmeye çay kenarına gitmiştik. Dönüşe geçtiğimiz sırada Lesi birden suya atladı. Kesik Çayı’nın suyu girdaplıdır. birden köpeğin çırpınmaya başladığını gördüm. Tişörtümü çıkarıp hemen peşinden suya atladım, Onu tutup sudan çıkardığımda hareketsiz yatıyordu. İlk yardım yaptım. Ama hiçbir tepki vermedi. Onu evimin yakınına gömdüm. En sadık dostumdu, artık yok”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.