En İyi Erkek Oyuncu Haluk Bilginer, Türkiye’ye Döndü

Televizyonun oscarı olarak kabul edilen Emmy Ödülleri'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü alan Haluk Bilginer Türkiye'ye döndü.

New York’ta 47’ncisi düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ‘Şahsiyet’ adlı dizide canlandırdığı ‘Agah Beyoğlu’ karakteri ile ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü alan Haluk Bilginer, Türkiye’ye döndü. Bilginer, havalimanında yaptığı konuşmada, “Türkiye’de bu ödülün bir mutluluk ve gurur vesilesi olarak karşılanması beni çok mutlu etti.” açıklamasını yaptı.


New York’tan dönen Haluk Bilginer, İGA Yetkilileri tarafından çiçeklerle karşılandı. Havalimanına giden gazetecilerle de konuşan Bilginer, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Usta oyuncu yaptığı açıklamada, “Çok çok teşekkür ederim öncelikle. Sağ olun. Şimdi o ödül için aday olmak bile benim için çok mutluluk vericiydi. Ödülü kazanmış olmam kendi adıma tabi mutluluk vesilesi ama, asıl beni mutlu eden şey Türkiye’de bu ödülün bir mutluluk ve gurur vesilesi olarak karşılanması. Bu beni çok mutlu etti gerçekten. Demek ki böyle bir enerjiye ihtiyaç varmış. Herkes çok mutlu. O yüzden ben daha da mutluyum. Çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

“POPÜLERLİK BAŞARI DEĞİLDİ”

Bir gazetecinin sorduğu, “Popülerlik sizce başarı mıdır?” sorusuna da cevap veren Bilginer, “Hayır popülerlik başarı değildir. Başarı işin kalitesi ve kaç yıl dayanacağıyla ilgilidir. Bir yıl sonra unutuluyorsa başarılı değildir. 20 yıl sonra tekrar izleniyorsa çok başarılıdır.” dedi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı