En güzel anneler günün mektupları!

Anneler günü için mektup nasıl yazılır, en güzel anneler günü mesajları! Ülkemizde her sene kutlanan Anneler Günü bu sene 10 Mayıs Pazar Günü'ne denk geliyor. Annesine hediye olarak mektup yazmak isteyenler için bir sürprizimiz var. En güzel anneler günü mektuplarını sizler için derledik.

Anneler Günü mektupları! Her yıl Mayıs ayında kutlanan Anneler Günü bu yılda hafta sonuna denk gelmektedir. Koronavirüs önlemleri sebebi ile vaktini evde geçirenler en iyi Anneler Günü hediye fikirlerini araştırmaya başladı. Annesine hediye olarak mektup yazmak isteyenler en güzel Anneler Günü yazılarını araştırmayı sürdürmektedir. Anne’ye mektubun nasıl yazılacağını ve en iyi Anneler Günü yazı fikirlerini sizler için araştırdık. İşte, Anneler Günü mektupları! Anne’ye en güzel mektuplar! Uzun kısa yazılar! Anne’ye mektup nasıl yazılır? Detaylar haberimizde…

ANNELER GÜNÜ MEKTUPLARI!

“Anneciğim,

Anneler gününü içten duygularım ile kutluyorum. Ancak mektup yazmaktaki tek amacım bu değil. Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmanın daha güzel bir yolunu bulamadım. Biricik annem, varlığım sayende, benliğim sayende, başarılarım yine senin sayende. Ellerimiz hiç bırakmayışın, beni benden çok tanıyışın ve her zaman etrafımda bir büyü gibi dolaşan sevgin benim şansım. Dünyanın en şanslı insanıyım ben sana sahip olarak. İyi ki benim annemsin. Annelerin günü olan bu özel günde, dünyanın en mutlu insanı olmamın sebebi de bu. Canım annem, kanım annem seni çok seviyorum.”

En güzel anneler günün mektupları!

“Güzeller güzelim annem,

Öncelikle anneler gününü kutlamak isterim. Bu güzel günde değil her gün benim için çok kıymetli olduğunu bilmelisin. Senin olmadığın bir güne uyanmak en büyük korkum benim. Varlığınla aydınlanıyor her gün. Ama diğer taraftan zaman zaman seni istemeden üzüyor olabilirim. Çabaladığımı ve sana layık olmaya çalıştığımı bil istedim. Hediyenin yanına bolca sevgimi ekledim. Biraz emek, biraz minnet ve biraz da mutluluk gözyaşları ile seni bu özel günde yalnız bırakmayayım istedim. Bir anneler gününde daha birlikteyiz ve senin ile atıyor kalbim. Dünyanın en güzel, en kıymetli ve en sevecen annesi olduğun için, bir de üstelik benim annem olduğun için çok mutluyum. İyi ki benim annemsin. Anneler günün kutlu olsun güzeller güzelim.”

En güzel anneler günün mektupları!

“Benim kıymetli annem,

Sana olan sevgimi daha güzel anlatabilmek için yazıyorum. Seni ne kadar da çok sevdiğimi ifade edecek kelimeleri seçmek ise gerçekten çok zor. Varlığımın sebebisin sen ve olmazsa olmazımsın. Neşem, mutluluğum, başarım, hayatım, her şeyim… Yetmedi işte yine kelimeler. Çok daha fazla kelimenin karşılığısın sen. Ne büyük emeğin var üzerimde. Ömrümü sersem ayaklarına yetmez. Biricik annecim, varlığınla içimi ısıtıyor, bana yaşam gücü veriyorsun. Her başarım senin sayende… Ellerimi tuttuğunda başaramayacağım hiçbir iş yokmuş, kazanamayacağım hiçbir sınav yokmuş gibi hissediyorum. Okulun ilk gününde keşfettim bunu. O günden bu yana da ne zaman kendimi cesaretsiz hissetsem koşarım kollarının altına. Sen bilirsin zaten bunu. Ben senden güç alırım annecim. Anneler günü demek sen demek. Anne demek sen demek… Melek demek sen demek annem… Anneler günün kutlu olsun meleğim!”

En güzel anneler günün mektupları!

“Biricik annem,

Bir anne için evladının ne denli kıymetli olduğunu belki ben de anne olduğumda öğreneceğim ama bir annenin ne denli kıymetli olduğunu biliyor ve kelimeler ile ifade edemiyorum. Öyle kıymetlisin ve öyle eşsizsin ki sen benim gözümde, ulaşmak istediğim en yüksek mertebesin. Senin gibi mükemmel olmayı başardığımda, hayatımın en doğru kararını verdiğimi göreceğim. Anneciğim, seni çok seviyorum. Yavan bir “seni seviyorum” söyleminden de çok seviyorum. Yokluğunu hayal dahi etmek istemem ama varlığını benden sakınırsan ne yaparım bilmiyorum. Güzel annem, bu güzel günün senin… Bugün annelerin günü, biricik annemin günü… Anneler gününü kutluyorum ve hediyemin sana mutluluk vermesini diliyorum. İyi ki varsın, iyi ki annemsin, iyi ki bu kadar mükemmel bir annesin… “

En güzel anneler günün mektupları!

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı