adplus-dvertising

En ‘çekici’ gelin alma

4 Eylül 2022, 16:05 tarihinde eklendi
Antalya’nın Serik ilçesinde mesleği oto kurtarıcılığı olan damat, düğününde çekici aracını gelin otomobili yapınca enteresan anlar meydana geldi. Damada arkadaşları da çekicileriyle eşlik edince ortaya çıkan ‘çekici’ konvoy renkli görüntüler yaşattı.
Takip et
En ‘çekici’ gelin alma
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dünya evine giren Zeliha ve Osman çifti düğünlerinde, çekici aracını gelin otomobili yapınca alaka odağı oldular. Damat Osman Akış, oto kurtarıcı işiyle uğraştığını söyleyerek, “çekicilikle uğraştığım için kız evinden gelini çekici ile çekelim alalım dedim” biçiminde konuşurken, gelin Zeliha Akış ise, “en çekici gelin ben oldum” şeklinde konuştu.
Çekici araçlarının konvoyda yer aldığı düğünde, konvoyu gören vatandaşlar da o dakikaları ilgiyle izleyerek cep telefonlarına sarıldılar. Gelin otomobili olarak çekici arkasında yazılı olan ‘Google’da arasan bu şekilde çekici damat bulamazsın’ yazısı büyük alaka görürken, gelin otomobilinin arkasına yazdırdığı yazının mesleğini içermesi gerektiğini düşünerek tasarladığını söyleyen damat Osman Akış, “Genelde görüyorum çevremde gelin alması için kamyonla tırla yapan var. Ben de çekicilikle uğraştığım için kız evinden kızı çekici ile çekelim alalım dedim. Gelin alma konvoyda çekici olunca köy yollarında biraz sıkıntı yaşadık. Tek problem o oldu. Yolda çok sayıda vatandaşa denk geldik. Tamamı de video çekip el sallayıp kornaya bastı. Çok mutluyuz. En çekici gelini aldım. Bundan sonra da yollarda otomobil kurtarmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

En ‘çekici’ gelin alma

Çekici aracının arkasına esprili bir yazı yazmak için çok düşündüğünü anlatan damat, “Ben gelin otomobilini çekici yapacaksam yazı da mesleğimi içermeli dedim. Ondan dolayı bu şekilde bir yazı tasarladım. ‘Google’da arasan bu şekilde çekici damat bulamazsın’ yazısı yazdırdım” dedi.

En ‘çekici’ gelin alma

Gelin otomobilinin çekici olmasının çok havalı olduğunu söyleyen Zeliha Akış ise, “En çekici gelin ben oldum. Havalı oldu yani. Güzel bir değişiklik oldu. Beklemiyordum bu şekilde bir şey. Şaşırdım çekiciyi görünce. Gerçi Osman bana söylüyordu. İnanmıyordum ama görünce ‘oha’ dedim ve gerçek olduğunu gördüm ve en çekici gelin olarak en çekici damadı aldım” diyerek konuştu.

En ‘çekici’ gelin alma

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.