adplus-dvertising

Emre Belözoğlu’ndan maç sonunda kızdıracak açıklama: ”Çok kolay bir maç oldu”

Galatasaray’ın Başakşehir’e karşı aldığı 7-0’lık tarihi skorun ardından teknik direktör Emre Belözoğlu flaş ifadeler kullandı. Takımını eleştiren ve seviyelerinin çok yukarıda olmadığını söyleyen Belözoğlu, Galatasaray’a teşekkür etti.
Takip et
Emre Belözoğlu’ndan maç sonunda kızdıracak açıklama: ”Çok kolay bir maç oldu”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray maçının ardından mikrofon başına geçen Emre Belözoğlu’ndan net ifadeler geldi. Takımını eleştiren Belözoğlu sitem dolu sözler kullandı.

“KOLAY BİR MAÇ OLDU, GALATASARAY’A TEŞEKKÜR EDERİM”

Emre Belözoğlu: “Öyle zorlu falan bir maç olmadı, çok kolay bir maç oldu. Galatasaray’a teşekkür ederim, oyuncularımızın seviyesini bize göstermiş oldular. Haddimizi bilmemiz gerektiğini gösteren net bir maç oldu. Galatasaray’ı ve Okan hocayı tebrik ederim. Baskıya karşılık veremedik. Son iki haftada inanılmaz bireysel hatalar var. Sorumluluk benim. Hem oyuncuların hem de bizim ders almamız gereken bir durum var.”

‘Sorumlusu benim!’

Flaş röportajda çok uzun konuşmayan Belözoğlu, “Baskıya karşılık veremedik. Son iki haftada inanılmaz bireysel hatalar var. Sorumlusu benim, hem oyuncuların hem de bizim almamız gereken dersler var. Söyleyeceklerim bu maç için bu kadar” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.