Emre Akbaba’nın performansı Galatasaraylı taraftarları kızdırdı!

Süper Lig’in 30. haftasında Galatasaray, Kayserispor’u 3-0 yenerek zirve yolunda önemli bir 3 puanı hanesine yazdırdı. Sarı kırmızılılarda Emre Akbaba’nın performansıysa gecenin en çok konuşulan konularından biri oldu. Akbaba’nın girdiği pozisyonları değerlendirememesi ve yanlış tercihleri sosyal medyada taraftarların tepkisini çekti.
Takip et
Emre Akbaba’nın performansı Galatasaraylı taraftarları kızdırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray, deplasmanda Kayserispor‘u 3-0 yendi ve lider Beşiktaş’la arasındaki puan farkını 2’ye indirdi. Son 2 haftadır kazanamayan sarı-kırmızılılar bu galibiyetle nefes alırken, şampiyonluk umutlarını da diri tuttu.

EMRE AKBABA’YA TEPKİ

Galatasaray’da sözleşmesi sezon sonunda bitecek Emre Akbaba, tam 43 gün sonra ilk defa ilk 11’de maça başladı. Bir manada takımdaki geleceği bu maça bağlı olan Akbaba’nın ortaya koyduğu performans taraftarlardan tepki çekti. Sosyal medyada taraftarlar Emre Akbaba’nın performansına ilişkin sert eleştirilerde bulundu.

Emre Akbaba’nın performansı Galatasaraylı taraftarları kızdırdı!Emre Akbaba’nın performansı Galatasaraylı taraftarları kızdırdı!Emre Akbaba’nın performansı Galatasaraylı taraftarları kızdırdı!Emre Akbaba’nın performansı Galatasaraylı taraftarları kızdırdı!Emre Akbaba’nın performansı Galatasaraylı taraftarları kızdırdı!Emre Akbaba’nın performansı Galatasaraylı taraftarları kızdırdı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.