Emrah’tan Oğlu Tayfun’a, “Nispet” Paylaşım

Canlı yayına katılan Emrah'ın oğlu Tayfun, babasıyla helalleşmek istediğini söyledi. Bu sözlerinin ardından Emrah, "Canım Kızım" notuyla bir paylaşım yaptı.
Takip et
Emrah’tan Oğlu Tayfun’a, “Nispet” Paylaşım
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Küçük Emrah ismiyle ünlenen ve yıllardır ekranlarda olan oyuncu ve şarkıcı Emrah’ın kabul etmediği ve görüşmediği oğlu Tayfun, bir canlı yayın programında askere gideceğini ve babasıyla görüşerek helallik almak istediğini söyledi. Bilmediği sebepleri yüzünden babasının kendisini kabul etmediğini söyleyen Tayfun Erdoğan, baba sevgisinden mahrum büyüdüğünü söyledi.

TAYFUN KONUŞTU, EMRAH KIZIYLA FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Emrah, yıllardır süren baba-oğul polemiğinden uzak durmaya çalışıyor. Oğlu Tayfun’la görüşmeyen ve oğlu olarak kabul etmediğini söyleyen Emrah, Tayfun’un canlı yayındaki sözlerinin ardından dakikalar sonra kızıyla bir paylaşım yaptı.

Ünlü ismin bu paylaşımının, “Bir tanecik” kelimesini kullanarak yapılmış olması Tayfun’a bir gönderme olarak algılandı. Paylaşımdaki fotoğrafın altına kızıyla alakalı bir not düşen Emrah, sosyal medyada gündem oldu. Emrah’ın Söz konusu paylaşımı:

Emrah’tan Oğlu Tayfun’a, “Nispet” Paylaşım

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.