Emrah Apartmanı’nda acı tesadüf! Erzincan depreminde hayatını kaybeden torununun adını verdiği site İzmir’de yıkıldı

Bayraklı’da yıkılan Emrah Apartmanı’nın ismiyle ilgili acı bir tesadüf ortaya çıktı. Binanın müteahhidi Hayati Uzun’un Erzincan depreminde kaybettiği torunun ismini binaya verdiği öğrenildi. Hayati Uzun, İzmir depremde de gelini ve 2 torununu kaybetti.
Takip et
Emrah Apartmanı’nda acı tesadüf! Erzincan depreminde hayatını kaybeden torununun adını verdiği site İzmir’de yıkıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Seferihisar açıklarındaki depremde Bayraklı ilçesi Mansuroğlu Mahallesi’nde yıkılan 7 katlı Emrah Apartmanı’nda acı bir tesadüf ortaya çıktı. Binanın müteahhidi olan Hayati Uzun, 1992 yılındaki Erzincan depreminde torunu Emrah Uzun’u kaybetti ve Bayraklı’ya geldi.

Hayati Uzun, burada 2 blok halinde 7 katlı ve 28 daireli bir bina inşa etti ve depremde kaybettiği torunu Emrah’ın adını binaya verdi. Hayati Uzun, süreç içinde başka bir yere taşındı, ancak oğlu Bora, gelini Rabia ve çiftin oğlu Hayati Uzun burada yaşamaya devam etti.

GELİNİNİ VE İKİ TORUNUNU KAYBETTİ

Emrah Apartmanı, cuma günü meydana gelen depremde tamamen yıkıldı. Dede Hayati Uzun, bu depremde de kendisi ile aynı adı taşıyan torunu Hayati Uzun ile diğer torununu ve gelinini kaybetti. Oğlu Bora Uzun’un ise ağır yaralı olarak hastanedeki tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.