Emniyet Müdürü, Ağır Ceza Mahkemesinde Yargılanacak

Eski Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Volkan Parıldar, 17 Haziran 2019’de gece 2’de yaşanan ve taksi şoförü Mustafa Turhan’ın ölümüne sebep olan kazada ağır alkollü olduğu ve kazaya sebebiyet verdiği gerekçesiyle ağır ceza mahkemesinde yargılanacak.

İzmir’de bir düğüne katılan  ve sonrasında düğün çıkışı Sağlık Müdürü Bilgehan Hasyiğit’in arabasını alarak, kendi eşi ve Hasyiğit’le, beraber bulunduğu aracın kaza yapmasına neden olan Eski Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Volkan Parıldar, bir ticari taksiye de çarparak ölüme sebebiyet vermişti.

İzmir’in Konak İlçesi’nde gece 2’de bir ticari taksiye çarpan Eski Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Volkan Parıldar kontrolündeki aracın, kırmızı ışık ihlali yaptığı ve şoför Parıldar’ın, 65 promil alkollü olduğu ortaya çıktı.

DAVA AĞIR CEZALIK OLDU

Eski emniyet müdürünün davası ağır ceza mahkemesine taşındı. Taksi Şoförü Mustafa Turhan’ın ölümüne, kendi eşi ve Sağlık Müdürü Bilgehan Hasyiğit’in yaralanmasına sebep olan eski müdüre bir sitemde taksi şoförü Mustafa Turhan’dan geldi. Taksideki yolcunun, şikayetinden vazgeçirildiğini söyleyen Hicran Sertkaya, eski müdürün şuan serbest olmasının haksızlık olduğunu ve kendilerinin şikayetten asla vazgeçmeyeceklerini ifade etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı