Emniyet Müdürü 2 Kilo Uyuşturucu İle Yakalandı İçiciyim Dedi

Manisa’da aracında 2 kilogram skunk ile reçeteyle satılan ve uyuşturucu etkisi bulunan 10 hapla yakalanan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Zafer Ç. beraat etti

Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik ve Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekipleri, 9 Haziran günü, ilçe girişinde İzmir Emniyet Müdürlüğü’nde görevli 3. Sınıf Emniyet Müdürü Zafer Ç.’nin aracında arama yaptı. Yapılan aramada 2 kilo skunk, reçete ile satılan ve uyuşturucu etkisi bulunan 10 hap ele geçirildi.

İzmir Emniyet Müdürlüğü’nde görevli 3. Sınıf Emniyet Müdürü Zafer Ç. ve yanında bulunan, Necip T. gözaltına alındı. Gözlatına alınan iki şüpheli adliyeye sevk edildi ve ‘uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan tutuklandı. Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen ilk davada, içici olduğunu söyleyen Zafer Ç. ve Necip T. tahliye edildi. Davanın bugün görülen davasında tutuksuz sanıklar avukatları ile birlikte mahkemede hazır bulundu.

Zafer Ç. ve Necip T. bu duruşmada da içici olduklarını belirtirken, Zafer Ç. savunmasında, yıllarca başarı ile görev yaptığını ve bu suçtan dolayı hakim karşısında olduğundan dolayı utanç duyduğunu söyledi.

Avukatlar da müvekkillerinin içici olduklarını belirtti ve mahkeme savunmalarının ardından iki sanık için de beraat kararı verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı