Emmy Ödülleri’nde Kim Kardashian ve Kendall Jenner Rüzgarı

Los Angeles'ta düzenenlen Emmy Ödülleri töreninde Kim Kardashian ve Kendall Jenner rüzgarı esti. Kardeşler, kırmızı halıda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Los Angeles’ta düzenlenen ve müzik ödüllerinin Oscar’ı olarak adlandırılan Emmy Ödülleri’nde Kim Kardashian ve Kendall Jenner rüzgarı esti. Kırmızı halıda bütün dikkatleri üzerine çeken iki kardeş, geceye damga vurdu. Kim Kardashian’ın siyah elbisesine karşın gül desenli siyah elbisesiyle kırmızı halıda parlayan yıldızlar, otoritelerden tam puan aldı.


KIM KARDASHİAN VE KENDALL JENNER KIRMIZI HALIYI YAKTI

Kardeş olan Kim Kardashian ve Kendall Jenner dün gece Los Angeles’te düzenlenen Emmy Ödülleri töreninde adeta birbirleriyle yarıştı. Kırmızı halıda poz veren iki kardeş, güzellikleri ve zarafetleriyle katılımcıları büyüledi. Güzellikleri ve farklılıklarıyla dünya basınının yakından takip ettiği iki isim, gecenin en başarılı giyinen ünlüleri arasındaydı.

Kim Kardashian

Kendall Jenner

Kardashian ailesinden olmasına karşın, boyu ve görüntüsüyle Kardashian kardeşlerden farklı duran Kendall Jenner, defilelerinde bile Kardashian’ların seyirci olarak dahi gelmesini istemiyor. Kendall, evli olmaması ve kozmetik ürün markası sahibi olmaması ile de diğer Kardashianlar’dan ayrılıyor.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı