Emma Hedvig Christina Winberg’e Yurt Dışına Çıkış Yasağı Konuldu

İstanbul'da şüpheli şekilde ölen eski İngiliz ajan James Gustaf Edward Le Mesurier'in eşi Emma Hedvig Christina Winberg'e yurt dışına çıkış yasağı kondu.

İstanbul Tophane’de ofisinin olduğu binanın önünde ölü olarak bulunan İngiliz eski subayı James Gustaf Edward Le Mesurier’in eşi Emma Hedvig Christina Winber’e yurtdışına çıkış yasağı konulduğu bildirildi.

EVDE BULUNAN ELEKTRONİK EŞYALAR SORULDU

Emma Hedvig Chirsitan Winber’e poliste gerçekleştirilen sorgusunda evlerinde olan ve inceleme altına alınan bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından meydana gelen 7 elektronik eşyayla alakalı sorular sorulduğu kaydedildi.

Polis tarafından intihar olarak düşünülen James Gustaf Edward Le Mesurier’in ruhsal problemi için gittiği hastanelerin kayıtlarının da inceleme altına alındığı bildirildi.

MERİH İSİMLİ HİZMETÇİNİN DE İFADESİ ALINDI

Öte taraftan olay esnasında aynı binada olan ve alt katta bağımsız bir kısımda kalan Merih isimli evin hizmetçisinin de ifadesinin alındığı belirtildi.

Gayrettepe’de yer alan Asayiş Şube Müdürlüğüne dün saat 13.30 sularında bir kadın arkadaşı ile beraber gelen Emma Hedvig Chirstina Winber yaklaşık 3 saat ifade verdi.

YURT DIŞINA ÇIKIŞ YASAĞI GETİRİLDİ

İsveç asıllı Emma Hedvig Chirstina Winber’e soruşturma sona erene dek yurt dışına çıkış yasağı konduğu bildirildi. Genç kadının olayla alakalı tekrar ifadesine başvurulabileceği öğrenildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı