adplus-dvertising

Emine Ün yeni sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı!

Emine Ün 9 yıllık eşi Tolga Karataş’tan 2021 yılında ayrılmıştı. Ün, 45 yaşındaki güzelliği ile dikkatleri üzerine toplarken doğum günü görüntülerini sevenleriyle paylaştı. Emine Ün'ün paylaşımıyla yeni sevgilisi de ortaya çıkmış oldu.
Takip et
Emine Ün yeni sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Annesi Müzeyyen Bolverdi’yi 24 Ağustos 2021 tarihinde koronavirüs sebebiyle kaybeden ve “Annem… Kapkara gün, acımın tarihi yok” açıklamasını yapan Emine Ün, yaşadığı kötü günleri geride bıraktı. Güzel oyuncu, 500 bin takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni sevgilisini duyurdu.

KIZI DURU KALP GÖNDERDİ

Emine Ün yeni sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı!

24 Eylül tarihli 45’inci doğum gününde Instagram’da yayınladığı fotoğrafla yeni aşkını ilan eden Emine Ün’ün gönderisine yorum ve beğeni yağdı. Oyuncunun eski eşi Emre Kınay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru Kınay da fotoğrafa kalp emojisi koydu.

‘ÇİFTE İHANET’ İDDİASINA YANIT!

Emine Ün yeni sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı!

Emine Ün ile Tolga Karakaş’ın evliliği geçtiğimiz sene sona ermişti. Ayrılık haberini sosyal medyadan duyuran oyuncu, “Her şey insanlar için. Eşim Tolga ile tatlılıkla ve bütün güzellikleri dileyerek birlikte ortak düşüncemiz sonucunda yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bu dünya ve ahirette dualarımız, birbirimiz için her zaman birdir” ifadelerini kullanmıştı. İkilinin boşanmasının sonrasında ortaya şoke eden bir iddia atılmıştı. Emine Ün’ün kız kardeşi Mine Ün ile Tolga Karakaş’ın aşk yaşadığı, bunu öğrenen oyuncunun da hemen evliliğini bitirip, kardeşiyle olan bütün bağını kopardığı iddia edilmişti. Tolga Karakaş ise “Yapılan haber ve paylaşımların hepsi iftira niteliğindedir” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.