adplus-dvertising

Emine Erdoğan’dan TOGG paylaşımı: Gönlümüz…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından Türkiye’nin vizyon projeleri arasında yer alan Togg’a özel paylaşım yaptı. Emine Erdoğan renk tercihini açıkladı.
Takip et
Emine Erdoğan’dan TOGG paylaşımı: Gönlümüz…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin vizyon projeleri arasında yer alan Togg’un seri üretiminin yapılacağı TOGG Gemlik Kampüsü’nün açılış törenindeki konuşmasında Togg’un ilk siparişini verdi.

‘RENGİNİ EMİNE HANIMLA KARAR VERECEĞİZ’

Başkan Erdoğan konuşmasında “Tabii alacağımız otomobilin rengine refikam Emine Hanım ile istişare edeceğiz, kararı ondan sonra vereceğiz” ifadesini kullandı.

EMİNE ERDOĞAN: TERCİHİMİZ ANADOLU KIRMIZISINDAN YANA OLDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “Ülkemizin cennet köşesinden renkler, Togg’a ayrı bir güzellik katmış. Her biri birbirinden güzel ancak gönlümüz al bayrağımızın da timsali Anadolu kırmızısından yana oldu. Hayırlı olsun.” paylaşımında bulundu.

Emine Erdoğan’dan TOGG paylaşımı: Gönlümüz…

Emine Erdoğan şu ifadelerini kullandı;

“Cumhuriyetimizin 99. yaşına yakışır bir imza olan yerli aracımız Togg’u seri üretim bandında görmenin sevinci içerisindeyiz. Her alanda vizyoner ve üreten bir ülke olarak mirasçısı olduğumuz Cumhuriyet’i, olmazları başararak yaşatmaya devam edeceğiz. Teknoloji çağının tüm özelliklerini yansıtan, tasarım ürünü milli otomobilimizi yollarda göreceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Ülkemizin 60 yıllık hayalinin gerçekleşmesinde emeği geçen herkesi tebrik ediyor, milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Ülkemizin cennet köşesinden renkler, Togg’a ayrı bir güzellik katmış. Her biri birbirinden güzel ancak gönlümüz al bayrağımızın da timsali Anadolu kırmızısından yana oldu. Hayırlı olsun.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.