Emine Erdoğan Salda Gölü’nde

2 Eylül 2019, 15:11 tarihinde eklendi

Emine Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Burdur'daki Salda Gölü'nü gezip çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Emine Erdoğan Salda Gölü’nde
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan”Türkiye’nin Maldivleri’ olarak bilinen Salda Gölü’nü gezdi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yaptığı açıklamada tatmin olduğunu dile getiren Emine Erdoğan, “Bütün halkımızın mutmain olmasını tavsiye ediyorum. O halden bu hale gelişi, gerçekten çok güzel bir girişim. Bakanlığımızı tebrik ediyorum.” dedi.

“HERKESE SALDA GÖLÜ’NÜ GÖRMESİNİ TAVSİYE EDİYORUM”

Gölü gezdikten sonra açıklamalarda bulunan Erdoğan, Salda Gölü’ne ilk defa geldiğini belirtti ve “Herkese gelip Salda Gölü’nü görmesini tavsiye ediyorum. Bize ilk söylendiğinde böyle şeyler anlatılmadı. ‘Burası bakanlık eliyle kötü bir hale getirilecek.’ dediler. Ben de Bakanıma bunu bildirdim. Dedi ki, ‘Asla böyle bir şey yok. İsterseniz sizi davet ediyorum. Salda Gölü’ne gelin birlikte gezelim. Önceki ve sonraki halini size göstermek istiyorum.’ Gerçekten görünce mutmain oldum. Bütün halkımızın da mutmain olmasını tavsiye ediyorum. O halden bu hale gelişi, gerçekten çok güzel bir girişim.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.