Emine Bulut’un Yakınları Sanık Fedai Varan’a Saldırdı

Emine Bulut'un öldürülmesi ile ilgili dava görülmeye devam ederken görüntülerin izlendiği sırada Bulut'un yakınları sanık Fedai Varan'a saldırdı.

Kırıkkale’de Emine Bulut’un 10 yaşındaki kızının yanında eski eşi tarafından boynundan bıçaklanarak öldürülmesi ile alakalı dava görülmeye başlandı.

Kırıkkale 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yapılan duruşmada kamuoyunda infiale sebep olan cinayetin katil zanlısı Fedai Varan (43) ifadesi alınıyor.

Emine Bulut’un öldürülmesine şahit olan 10 yaşındaki kızı da adliyenin farklı bir salonundan duruşmaya görüntülü bağlantı sistemiyle dahil olacak.

EMİNE BULUT’UN YAKINLARI SANIĞA SALDIRDI

NTV muhabiri Serkan Kaya’nın verdiği bilgiye göre duruşmada zanlı “Ceza alacağımı biliyorum fakat görüntüler avukatıma verilsin” isteğinde bulundu. Mahkeme bu isteği reddetti. Duruşma sürerken, salonda gergin anlar da meydana geldi. Olay anına ait görüntüler seyredilirken Emine Bulut’un akrabaları sanığa saldırdı, araya polis girdi.

POLİS KORUYAMADI İDDİASI

Susma hakkını kullanacaklarını açıklayan Varan’ın avukatı Ersan Ersoy, “Sanığa en ağır ceza çözüm değildir. Emine Bulut ölmeden yarım saat evvel karakola gitti fakat polisler onu koruyamadı” iddiasını ortaya attı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı