Emine Bulut’un Eski Eşine Açtığı Davanın Detayları Ortaya Çıktı

 Eski eşini 10 yaşındaki kızının gözü önünde canice boğazından bıçaklayan Fedai Varan’ın 5 yıl önce Emine Bulut’u tehdit ettiği için yargılandığı ortaya çıktı.

Kırıkkkale’de eski eşini kızının gözü önünde boğazından bıçaklayan Fedai Varan’ın daha önce de Emine Bulut’u tehdit ettiği ortaya çıktı. Varan’ın, Bulut’u boşandıktan 1 yıl sonra  tehdit etmeye başladığı öğrenildi. Bulut kendisine hakaret ve tehdit mesajları gönderen Varan’dan şikayetçi olarak savcılığa başvuruda bulundu.

Bulut ifadesinde “Eski eşimle 5 yıllık bir evliliğimiz oldu. Boşanmanın ardından hakim kızımın velayetini bana verdi. Varan’a tazminat ve nafaka davası açtım, kazandım. Kazanmama rağmen Varan nafaka ve tazminatı ödemedi. Kızımla şehir dışına çıktık, döndükten sonra benimle görüşmek istedi kabul etmedim. Bana tehdit ve hareket içeren mesajlar attı.” dediği öğrenildi .

“PİŞMANIM, BİR DAHA YAPMAYACAĞIM”

Varan’ın ceza alması için açılan davada cani koca hakim karşısında “Olay günü bir anlık boşluğuma gelerek eski eşimi rahatsız ettim. Pişmanım, bir daha kesinlikle rahatsız etmeyeceğim.” açıklamalarında bulundu. Bu sözlerin ardından Bulut, mahkemede Varan hakkındaki şikayetini çekti. Bulut’un bu kararı eski eşinin işsiz kalmaması için aldığı öğrenildi. Karar üzerine dava 2 Şubat 2015 yılında düştü.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı