Emine Bulut’un Baba Ocağına Ateş Düştü

Eski eşi tarafından vahşice öldürülen Emine Bulut’un anne ve babası kızlarının hayat hikayesini anlattı.

Kırıkkale’de geçtiğimiz günlerde eski eşi tarafından boğazından bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut Türkiye’nin gündemine oturmuştu. 10 yaşındaki kızının gözleri önünde vahşice öldürülen genç kadının baba ocağına ateş düştü.

”EN BÜYÜK HAYALİ MEMUR OLMAKTI”

Kızlarının tek hayalinin memur olmak istediğini anlatan anne Fadime ve baba Ahmet Bulut, Emine Bulut’un (38) hayat hikayesini anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

Kızını anlatan Fadime Bulut şu sözleri söyledi; “Nereye giderse gitsin erkek gibiydi benim çocuğum. Çocukluğu hep güzel geçti. Ama çocuğu gibi onu da özel yetiştirdik. Çok iyi bir çocuktu. Okulda hiç dövüşmezdi, şikayet gelmezdi çocuğumdan. Başarılıydı, çok efendiydi, çalışkandı. Hep teşekkür takdir alırdı. Hep devlet işine girmek istiyordu. Halen dışarıdan üniversite okuyordu. Bilgisayar kursuna gidiyordu. Devlet işine girmek istiyordu. Hayalinde hep oydu.” dedi.

Emine Bulut’a evde ’müdür’ diye hitap ettiğini ifade eden Fadime Bulut, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Evimin müdürüydü. Çalışıyordu, adı da müdürdü. Evimin her şeyini o yapardı. Evimin direktörü oydu. Daha doğrusu bizi yöneten oydu. Babayı, kardeşlerini yöneten oydu. Müdürdü hep. Müdür koymuştum adını. Babasını doktora götürürdü, anneyi doktora götürürdü. Mahallemiz bile biliyor. Hepimizin çaresi oydu. Namazını hiç bırakmazdı. Kur’an-ını okurdu.”

Emine Bulut’un kızına bakmak için gece gündüz çalıştığını dile getiren Fadime Bulut, katil zanlısı kocanın kızına hiç sahip çıkmadığını söyledi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı