Emine Bulut Cinayetinin Ardından Skandal Paylaşım!

10 yaşında kızının gözü önünce canice boğazından bıçaklanan Emine Bulut cinayetinin ardından Boşanmış Mağdur Babalar Derneği Başkanı Muhammet Özen Bulut’un katilini öven bir paylaşımda bulundu.

Kırıkkale’de yaşanan ve Türkiye’yi ayağa kaldıran Emine Bulut cinayetinin ardından sosyal medyada Boşanmış Babalar Derneği Başkanı Muhammet Özen isimli bir adam cani kocayı öven paylaşımlarda bulundu. Özen, paylaşımında Bulut’u öldüren Baran için ‘aslan parçası’ ifadelerini kullandı.

Paylaşım kısa süre sonra sosyal medyada tepki çekerken CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Özen hakkında suç duyurusunda bulundu. İlgezdi Özen’in paylaşımına dikkat çekerek “Katile aslan parçası ve kahraman diyen, kadın cinayetlerini meşrulaştıran ve azmettiren bu kişinin bir an önce adalet karşında en ağır cezayı alması gerekiyor” dedi.

BAŞVURUYA RAĞMEN İŞLEM YAPILMADI

Adaletin kadına şiddet konusunda yetersiz olduğunu söyleyen İlgezdi Özen’in eşini canice katleden Baran’ı kahraman ilan ettiğini söyleyerek bu kişi hakkında cinayete özendirme ve azmettirmeden yasal işlem yapılması gerektiğini fakat adaletin bu konuda yetersiz kaldığını vurguladı.

Suç duyurusunda bulunarak Özen’in ceza almasını için elinden geleni yapacağını kataran İlgezdi, Bu kişi ‘Aslan parçası, meydanda karıyı boğazlamış. Yüreğim buz gibi oldu. Biz bu kahraman kadar olamadık. Benim yetişkin kızım anasının genç sevgilisinin yanında hangi babanın buna ciğeri dayanır diyen yok.’ sözlerini rahatça sarf ederek açıkça cinayete azmettiriyor ve caniyi kahraman ilan ediyor. Bu yüzden mutlaka gereği yapılmalıdır. Ceza almalıdır.” ifadelerini kullandı.

Emine Bulut Cinayetinin Ardından Skandal Paylaşım!

Emine Bulut Cinayetinin Ardından Skandal Paylaşım!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı