Emine Bulut Cinayetinin Ardından Kardeşi İdam Çağrısında Bulundu

 Eski eşi tarafından boğazından bıçaklanan Emine Bulut cinayetinin ardından talihsiz kadının kardeşi Kazım Bulut Türkiye’yi yasa boğan olayla ilgili açıklamalarda bulundu.

Kırıkkale’de eski eşi tarafından boğazından bıçaklanan Emine Bulut cinayetinin ardından Bulut’un kardeşi Kazım Bulut ablasının cinayetini işleyen Fedai Varan’ın en ağır şekilde cezalandırmasını istediğini ifade ederek açıklamalarda bulundu. Bulut, Varan ile ablasının 6 yıl önce boşandıklarını, boşanmanın ardından cani kocanın çocuk ile ilgili herhangi bir talebinin olmadığını söyledi.

Bulut, cinayeti işleyen Varan’ın çocuğuna hiçbir zaman babalık yapmadığını, alkol ve uyuşturucu kullanarak kumar oynadığını da açıkladı. Cumhurbaşkana Erdoğan’a seslenen acılı kardeş ablasını canice öldüren Varan için idam cezası istedi.

“BİZLERİ ÖLDÜRECEĞİNİ ANLATIYORMUŞ”

Cinayet gününde ablası ile katil zanlısının çocuğu göstermek için buluştuklarını söyleyen Bulut, ikilinin arasında kısa süre sonra tartışma çıktığı ablasının bu tartışmanın ardından olay yerinden uzaklaşmak için minibüse bindiğini fakat zanlının Bulut’u minibüsten indirdiğini belirtti.

Bulut açıklamalarında, “Minibüsten indirdikten sonra Varan, konuşalım diyerek olayın yaşandığı yere götürüyor ve burada ablamı çocuğunun gözü önünde bıçaklıyor.” dedi. Olayın ardından “Varan babamı arayarak kızını bıçakladım seni de öldüreceğim.” dedikten sonra ekipler tarafından yakalanmış.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı