Emina Jahovic: Mustafa Sandal maddi krizde değil!

Mustafa Sandal’ın “Pandemi nedeniyle maddi krizdeyim” diyerek tazminatın düşürülmesi için dava açmaya hazırlandığı Emina Jahovic, Sırp medyasına konuştu. Jahovic, “Krizde olduğuna inanmıyorum. Mahkemede tüm kadınlar için savaşacağım” dedi.
Takip et
Emina Jahovic: Mustafa Sandal maddi krizde değil!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü popçu Mustafa Sandal ile Sırp şarkıcı Emina Jahovic, 2008 yılında birlikteliklerini nikah masasına taşımıştı. Ancak çift, 10 yıllık evliliklerini 2018 yılında bitirdi.

EVLİLİKTEN SONRA DOSTLUK DA BOZULDU

Yaman ve Yavuz adında iki oğulları olan Emina Jahovic ve Mustafa Sandal, boşansalar da sık sık çocukları için bir araya gelerek sanat camiasında örnek ebeveyn olarak gösteriliyordu.

Boşandıktan sonra 10 yılı aşkın süre dost kalan Emina Jahovic ile Mustafa Sandal’ın dostluğu, ‘tamamen duygusal’ nedenlerden bozuldu.

Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal’ın kendisine ödemeyi taahhüt ettiği nafakayı 26 ay boyunca vermediği iddiasıyla ünlü şarkıcı hakkında icra takibi başlattı.

Nafaka davasında son hamle Sandal’dan geldi. Popçunun “Pandemi nedeniyle ekonomik sıkıntı yaşıyorum” diyerek aylık 25 bin TL olan nafakanın 10 ya da 15 bin TL’ye düşürülmesi için mahkemeye gideceği iddia edildi.

“TÜRK ADALETİNE GÜVENİM TAM”

Eski eşinin hamlesiyle ilgili ülkesi Sırbistan’daki gazetecilere konuşan Emina Jahovic, rest çekti. Musti’nin kendisine 26 ay boyunca tek kuruş ödemediğini ve toplam nafaka borcunun 73 bin 580 euro olduğunu belirtti.

Takvim’de yer alan habere göre; şarkıcı, “Şu anda söylediği gibi krizde olmadığını biliyorum. Davamın sonuna kadar arkasındayım ve Türk adaletine güvenim tam. Adaletin yerini bulacağına inanıyorum. Mahkemede sadece kendim için değil benimle aynı durumda olan eşlerinden boşanmış tüm kadınlar için savaşıyorum” ifadelerini kullandı.

“ÇALIŞIR ONA DA BAKARIM”

Mustafa Sandal’ın maddi kriz yaşadığına inanmadığını söyleyen Emina Jahovic, “Eğer gerçekten maddi bir krizdeyse ben çalışır ona da yardımcı olurum; ama buna inanmıyorum” sözleriyle eski eşine sitem etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.