adplus-dvertising

Emeklilere sürpriz var! 1 Mayıs’ta açıklanacak… Emekli maaşları artıyor mu?

Çalışma ve Sosyal ve Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin Temmuz zammı ve emekli maaşları ile alakalı mühim açıklamalarda bulundu. Bakan Bilgin, ‘Temmuz ayında bir sürprizimiz olacak. Ayrıntıları 1 Mayıs’ta açıklayacağım” şeklinde konuştu. O açıklamanın ayrıntıları da yavaş yavaş belli oluyor
Takip et
Emeklilere sürpriz var! 1 Mayıs’ta açıklanacak… Emekli maaşları artıyor mu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Temmuz ayında en düşük emekli maaşları için tekrardan bir artış yapılacağını duyurarak, ayrıntıları 1 Mayıs’ta yapacağı konuşmada açıklayacağını bildirdi.

Bakan Bilgin’den emekli maaşları ile alakalı çok mühim açıklamalar geldi. Bilgin, en düşük emekli maaşının Temmuz ayında tekrardan artacağını açıkladı. Emekli maaşları ile alakalı soruları cevaplayan Bakan Bilgin, konuyla alakalı ayrıntıları 1 Mayıs’ta açıklayacağını ifade etti.

OCAK 2022’DE EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞLARI YÜZDE 66 ARTTI

Yeni uygulanacak en düşük emekli maaşı ile alakalı rakam paylaşmayan Bakan Bilgin, 1 Mayıs’ta yapacağı konuşmada bununla alakalı ayrıntıları duyuracağını bildirdi. Ocak 2022’de en düşük emekli maaşları yapılan sosyal refah düzenleme ile beraber yüzde 66 artış ile 1500 liradan 2500 liraya yükseltilmişti.

EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI TEMMUZ’DA YENİDEN ARTACAK

Bakan Bilgin emekli maaşları alakalı yaptığı açıklamada, “Temmuz ayında bir sürprizimiz olacak, en düşük emekli maaşı artacak. Ayrıntıları 1 Mayıs’ta açıklayacağım. Emekli bayram ikramiyesi 27-28-29 Nisan günlerinde hesaplarda olacak” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.