Emekli İmam Cahit Ergül, Tartıştığı Adamı Parçalara Ayırıp Yakmış

Gaziantep’te 2017 yılında yaşanan bir cinayetle ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Alınan bilgilere göre emekli imam Cahit Ergül tartıştığı Mehmet Muharrem Erbay’ı öldürüp parçalara ayırmış daha sonra da yakmış.

Gaziantep’te, 2017 senesinde Arıl Mahallesi’nde, Mehmet Muharrem Erbay ve arazi ortaklığı olan emekli imam Cahit Ergül arasında anlaşmazlık sebebiyle çıkan münakaşa kavgaya dönüştü.

ERGÜL VE AKRABALARI, ERBAY’I ÖLDÜRDÜ

Kavga esnasında Ergül ve akrabaları, Erbay’ı öldürdü. Olayın sonrasında geçen sürede soruşturma başlatan Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, Erbay’ın son konuştuğu kişileri teknik ve fiziki takibe aldı.

İTİRAFLARDA BULUNMUŞTU

DHA’da yer verilen habere göre polis soruşturmayı sürdürürken, bir televizyon kanalında yayınlanan programa kızını aramaya giden Zeynep Ergül, kayıp Mehmet Muharrem Erbay olayının tekrardan gündeme gelmesine neden oldu. Programa daha sonraki günlerde de katılan Cahit Ergül, kız kardeşi Zeynep Ergül ile akrabaları M.E., A.E., A.E. ve E.M., kayıp olarak aranan Erbay hakkında çeşitli itiraflarda bulundu.

“ÖLDÜRÜP PARÇALARA AYIRDI”

Soruşturmayı yürüten polis ekipleri, canlı yayına da katılan Cahit Ergül ile kız kardeşi Zeynep Ergül ve 4 akrabasını gözaltına aldı. Emniyetteki sorgulamalarında Cahit Ergül suçlamaları kabul etmezken, öbür zanlılar Mehmet Muharrem Erbay’ı, Cahit Ergül’ün öldürdüğünü ve parçalara ayırdıktan sonra yaktığını belirtti.

CESETİN BULUNMASI İÇİN ÇALIŞMA YAPALIYOR

Emniyette işlemleri tamamlanan 6 şüpheli, sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi. Ayrıca cinayete kurban gittiği tespit edilen Erbay’ın cesedinin bulunmasına yönelik polisin çalışması devam ediyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı