Elon Musk’tan Tesla araçlara FSD zammı!

Tesla CEO’su Elon Musk, Tesla’nın elektrikli arabalar için geliştirdiği otonom sürüş yazılımı FSD’nin fiyatına zam yaptığını duyurdu. Peki FSD yazılımının fiyatı ne kadar oldu? İşte Tesla FSD’nin fiyatı…
Takip et
Elon Musk’tan Tesla araçlara FSD zammı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Elon Musk’ın CEO’su olduğu Tesla, elektrikli araba modellerinde otonom sürüş teknolojisi üstüne adımlar da atıyor. Bunun için Full Self-Driving (FSD) yazılımını geliştiren ve beta olarak denenmesini sağlayan Tesla, şuanda ise yazılımın fiyatını yükselttiğini duyurdu. Hem de zam kararı, CEO Elon Musk tarafından açıklandı.

ELON MUSK’TAN TESLA FSD İÇİN ZAM KARARI

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’dan firmanın FSD yazılımının fiyatını 2.000 dolarlık bir artışla 12.000 dolara çıkardığını belirtti. Yeni fiyatın sadece ABD’deki müşteriler için 17 Ocak’tan itibaren geçerli olacağını duyuran Musk, yazılım geniş sürüme yaklaştıkça FSD için aylık 199 dolarlık abonelik fiyatının da artacağını söyledi.

Elon Musk’tan Tesla araçlara FSD zammı!

Tesla şoförlerinin, henüz beta aşamasında olan Tesla’nın kendi kendine sürüş yazılımına erişmek için iyi bir güvenlik puanına sahip olması gerekiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.