Elon Musk’ın eski sevgilisi Grimes kendini kitap okumaya verdi!

Forbes dergisinin güncellediği listeye göre dünyanın en zengin kişisi olan Elon Musk’tan kısa zaman önce ayrılan şarkıcı Grimes, kendini Karl Marx okumaya verdiğini gösteren fotoğrafların maksadını açıkladı.
Takip et
Elon Musk’ın eski sevgilisi Grimes kendini kitap okumaya verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Forbes dergisinin listesine göre dünyanın en zengin kişisi olan Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’tan ayrılan şarkısı Grimes, önceki gün Los Angeles sokaklarında objektiflere yansımıştı.200 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin kişisi unvanını Jeff Bezos’tan alan Musk ile yollarını ayırdığı, fakat aynı evde kalmaya devam ettiği öğrenilen Grimes, Komünist Manifesto’yu okurken görüntülenmişti.

Elon Musk’ın eski sevgilisi Grimes kendini kitap okumaya verdi!
Ayrılık haberinden sonra ilk defa kameralar karşısına çıkan 33 yaşındaki Kanadalı şarkıcı, fotoğraflarda, kahverengi tonlardaki dikkat çekici giysisi içinde, “‘burjuva’ düzeninin ve imalat araçlarının özel mülkiyetinin kaldırılması” düşüncesini savunan Alman filozofun Komünist Manifestosu’na dalmış gibi görünüyordu.

“TROLLEMEK İÇİN FIRSAT OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM”

Pop yıldızı, fotoğraflarda, bir magazin dergisinin son sayısını karıştırıyormuş gibi, pek çoklarına karmaşık gelen kitabın sayfalarını neşeyle çevirirken görülüyordu.

Grimes, çok ses getiren fotoğrafları hakkında sosyal medya hesabında açıklama yaptı.

“Paparazziler beni takip etmeyi bırakmayınca strese girdim ama sonra bunun trollemek için bir fırsat olduğunu düşündüm” diyen Grimes, “Hala Elon ile beraber yaşıyorum ve komünist değilim” ifadesini kullandı.

Elon Musk’ın eski sevgilisi Grimes kendini kitap okumaya verdi!

Kitapta bazı parlak fikirler olduğunu ama kendisinin daha ziyade ademimerkeziyetçi olduğunu belirten Grimes, “Politika hakkındaki görüşlerimi açıklamak zor, çünkü bana en çok ilham veren siyasi sistemler henüz uygulanmadı. Her neyse, paparazziler beni takip etmeye devam ederse, belki ‘meme’ (İnternette yayılmaya müsait olgu) için daha çok yol düşünmeye çalışırım. Önerilere açığım!” mesajını paylaştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.