Elon Musk yine hedefi Dogecoin’e çevirdi!

Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, Twitter hesabı üstünden yeni paylaşımlar yaptı. Kripto paralar ile alakalı sık sık gündeme gelen Musk, bu defa ”Kelimenin tam manasıyla” ve ”Gerçek Ay’da” diye Dogecoin bayrağını Ay’a dikti.
Takip et
Elon Musk yine hedefi Dogecoin’e çevirdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Elon Musk Bitcoin (BTC) ile alakalı yaptığı paylaşımlarla geçtiğimiz haftaların en çok konuşulan adlarından olmuştu. Musk yalnızca Bitcoin ile ilgili değil, bir öbür kripto para birimi olan Dogecoin (DOGE) ile ilgili da sık sık paylaşım yapmıştı. Musk, Bitcoin’in 58 bin doları aşması sonrası paylaştığı tweeti ile ise deyim yerindeyse kendisini baltalamıştı ve attığı tweet ile beraber Bitcoin’in değeri düşmüş, dolayısıyla Musk’ın servetinden de 15 milyar dolar toz olup uçmuştu. Meşhur milyarder, şuanda ise Dogecoin (DOGE) ile ilgili yeni bir paylaşım daha yaptı.

ELON MUSK’TAN AY’A DOGECOİN BAYRAĞI

Dogecoin hakkındaki ilk paylaşımında ”Kelimenin tam manasıyla” ifadesini kullanan Elon Musk, Dogecoin’in simgesi olan Shiba Inu cinsi köpeğin Ay’a Dogecoin bayrağı diktiği bir fotoğraf paylaştı. Musk daha sonra yeni bir tweet daha atarak ”Gerçek Ay’da” ifadesine yer verdi.

Elon Musk yine hedefi Dogecoin’e çevirdi!

DOGECOİN’İN DEĞERİ YÜKSELDİ

Musk’ın ne demek istediği tam olarak anlaşılamadı. Üstelik Musk bir takipçisinin ”Neden Dogecoin’i (DOGE) bu kadar fazla seviyorsun?” sorusuna ise ”Köpekleri ve memleri seviyorum” diyerek yanıt verdi. Elon Musk’ın tweetinin etkisiyle midir bilinmez, biz bu haberi hazırlarken kripto para web sitesi Coindesk’te Dogecoin’in değeri 0,059000 doları aştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.