adplus-dvertising

Elon Musk yeniden üniversiteye gidecek

Kripto paralara ilişkin spekülatif açıklamalarıyla dikkatleri üstüne çeken dünyanın en zengin kişisi Elon Musk yeni düşüncesini Twitter’dan açıkladı.
Takip et
Elon Musk yeniden üniversiteye gidecek
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milyarder iş adamı Elon Musk, Twitter’ı aktif olarak kullanan kişilerden biri. Kripto paralar üstüne spekülatif açıklamalar yaparak bazılarını zengin ederken bazılarını de fakirleştiren Elon Musk şuanda de tekrardan üniversite okumaya karar verdiğini açıkladı.

Musk attığı son tweette “Yeni üniversiteye başlamayı düşünüyorum: Teksas Teknoloji ve Bilim Üniversitesi” yazdı. Sonrasında ise üniversiteyi kastederek “Destansı ürünlere sahip olacak” açıklamasında bulundu.

1997’DE MEZUN OLMUŞTU

Musk, Queen’s Üniversitesi’nde ve Pennsylvania Üniversitesi’nde eğişim görmüş ve okul yaşamını 1997 senesinde tamamlamıştı.

KİŞİSEL SERVETİ 288 MİLYAR DOLAR

Elon Musk’ın kişisel serveti 288.6 milyar dolara çıktı. Amazon’un sahibi Jeff Bezos’u geride bırakan Musk böylece dünyanın en zengin insanı olmuş oldu.

DOGECOIN TUTKUNU

Musk, kripto para piyasalarında Dogecoin’in babası olarak tabir ediliyor. Şaka maksadıyla ortaya çıkan Dogecoin, Elon Musk’ın sayesinde sert yükseliş hareketlerinde bulunmuştu. Geçtiğimiz Haziran ayında 0,444 dolar seviyesine kadar yükselen Dogecoin şu sıralar 0.30 dolar seviyesinde dengeye oturmuş vaziyette. Elon Musk belirli aralıklarla Dogecoin’e ilişkin tweetler paylaşıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.