adplus-dvertising

Elon Musk ‘Yanık Saç (Burnt Hair)’ Adlı Parfüm Çıkardı

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk, elektrikli otomobil ve uzay aracının ardından son olarak parfüm işine girdi. Parfümü dünyanın en güzel kokusu diyerek tanıttı.
Takip et
Elon Musk ‘Yanık Saç (Burnt Hair)’ Adlı Parfüm Çıkardı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Musk, 2016 yılında kurduğu “The Boring Company” adlı girişimi aracılığıyla “Burnt Hair” (Yanmış saç) adlı bir parfüm çıkardı. Sloganı “Aykırı arzunun özü” olan parfüm 100 dolardan satışa çıkarken, ürünün büyük ilgi gördüğü belirtildi. Musk, ilk gün 10 bin adetten fazla satış yaptıklarını duyurdu. ABD’li girişimci parfümün kripto paralarla da satın alınabileceğini söyledi.

‘DÜNYANIN EN GÜZEL KOKUSU’

Musk, ürünün tanıtımını yaptığı bir tweet’inde parfüm için “Dünyanın en güzel kokusu” dedi. Başka bir paylaşımında ise “Benim gibi bir ismin koku işine girmesi kaçınılmazdı. Neden bu kadar uzun süre savaştım ki?” ifadelerini kullandı. Musk’ın ‘benim gibi bir isim’ demesinin nedeni ise soyadı. Çünkü İngilizce ‘musk’ kelimesinin anlamı ‘misk otu’ ve ‘misk özü’ parfümlerde sıkça kullanılıyor.

Elon Musk ‘Yanık Saç (Burnt Hair)’ Adlı Parfüm Çıkardı

PARFÜM SATICISI

Daha önce alev silahı, düdük ve şort satan SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter profiline ‘parfüm satıcısı’ diye yazdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.