adplus-dvertising

Elon Musk, Tesla hisselerini satmak için anket yaptı!

Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk sosyal medya hesabından takipçilerine dikkat çeken bir soru sordu. 62.5 milyon takipçisi olan Musk, hisse satışı yapıp yapmamak üstüne anket yaptı. Musk, “Tesla hisselerinin yüzde 10’unu satmayı öneriyorum. Siz destekliyor musunuz?” ifadelerini kullandı.
Takip et
Elon Musk, Tesla hisselerini satmak için anket yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan iş insanı Elon Musk Tesla hisselerinin ‘kaderini belirlemek’ için takipçilerine sosyal medyada anket yaptı.

MUSK: DESTEKLİYOR MUSUNUZ?

Musk Twitter hesabından yaptığı paylaşımda milyarderler vergisine atıfta bulunarak, “Son dönemde gerçekleşmemiş kazançların vergi kaçırmak olduğuna dair münakaşalar sürerken Tesla hisselerinin yüzde 10’unu satmayı öneriyorum. Siz destekliyor musunuz?” sorusunu yöneltti.

Musk’ın bu sorusuna 3 milyona yakın cevap geldi. Ankete katılanların yüzde 57’si hisse satışına ‘evet’ şeklinde konuştu.

Attığı tweet’te ABD’de demokratların önerdiği milyarder vergisi planına gönderme yapan Musk, anketten çıkan neticeye uyacağını söyledi. Demokratların önerdiği milyarderler vergisi onaylanırsa dünyanın en zengin insanlarından biri olan Musk büyük vergilendirmeyle karşı karşıya kalacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.