adplus-dvertising

Elon Musk kendini Twitter’da Mars’ın imparatoru ilan etti!

Yaptığı uzay projeleri ile dünya gündeminden düşmeyen Elon Musk, sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor. Musk, Twitter'da son olarak biyografisini değiştirerek kendisi için ‘Mars’ın İmparatoru’ ifadelerini kullandı.
Takip et
Elon Musk kendini Twitter’da Mars’ın imparatoru ilan etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Elon Musk Twitter hesabını oldukça aktif bir biçimde kullanıyor. Musk Twitter hesabı üstünden kimi zaman SpaceX’in son çalışmalarını, kimi zaman beyin çipi geliştiren Neuralink’in geldiği son noktayı, kimi zaman da kripto para piyasasına dair öngörülerini paylaşıyor. Hatta Musk daha da ileriye gidip, Twitter biyografisine #bitcoin yazarak, kripto para piyasasını hareketlendiriyor. Ancak meşhur milyarder, bu defa biyografisine herhangi bir kripto paranın adını değil, yeni unvanını taşımış vaziyette.

ELON MUSK ‘MARS’IN İMPARATORU’ OLDU

Musk, Twitter hesabının biyografi kısmına ‘Mars’ın İmparatoru’ yazarak bir göz kırpma emojisi ekledi. Meşhur isim daha önce Tesla tarafından kendisine verilen ‘Tesla’nın Teknokralı’ unvanını da biyografisine iliştirmişti. Böylece Musk, biyografi kısmına iki unvanını da eklemiş oldu. Ancak Musk’ın kendisine verdiği Mars’ın İmparatoru unvanı, Tesla’nın Teknokralı unvanından daha dikkat çekici.

Elon Musk kendini Twitter’da Mars’ın imparatoru ilan etti!

EN BÜYÜK HEDEFLERİNDEN BİRİ MARS

‘Mars’ın İmparatoru’ Elon Musk’ın sahibi olduğu SpaceX, Mars’a gitmek için şu sıralar hummalı bir çalışma içerisinde. Firma, yeni nesil uzay aracı Starship’in uçuş denemelerini gerçekleştiriyor. SpaceX, Starship’i insanlı Ay ve Mars seferlerinde kullanmayı amaçlıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.