Elon Musk, Cyberpunk 2077 oyununu eleştirdi!

Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, Twitter hesabı üstünden Cyberpunk 2077 oyununu eleştirdi. Musk’ın eleştirisi ise oyundaki araçlara yönelikti.
Takip et
Elon Musk, Cyberpunk 2077 oyununu eleştirdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Elon Musk Twitter hesabı üstünden pek çok paylaşım yapıyor. Bu paylaşımların zamanı ve konusu, Elon Musk’ın isteğine göre (öyle tahmin ediyoruz) değişiyor. Musk ara sıra Starship roketi ile ilgili mühim bir bilgi verirken, ara sıra de kripto para piyasasını hareketlendirecek bir fotoğraf ile takipçilerini şaşırtıyor. Meşhur milyarderin paylaştığı son tweet’lerden birisi ise CD Projekt RED yapımı Cyberpunk 2077 oyunu ile ilgili oldu.

ELON MUSK’TAN CYBERPUNK 2077’YE OTONOM ARAÇ ELEŞTİRİSİ

Cyberpunk 2077 resmi Twitter hesabının 1.2 yaması ile ilgili attığı tweet’e cevap veren Musk, oyunda otonom araç olmadığı için eleştiride bulundu. Meşhur milyarder, söz konusu tweet’inde ”Delamain AI araçları siz içindeyken kendi kendine gidebilmeli ve 2077’ye kadar elektrikli olmalıdır” şeklinde konuştu. Yani Musk, oyunda yer verilen Delamain AI araçlarının otonom olması gerektiğini söyleyerek, oyunun geçtiği 2077 senesine kadar bu araçların elektrikli olması gerektiğini de paylaştı.

Elon Musk’ın Cyberpunk 2077 eleştirisi, haklı bir eleştiri gibi görünüyor. Zira elektrikli araçların piyasada olduğu, hatta otonom sürüşlerin test edildiği günümüzden uzak bir gelecekte geçen bir oyunda bu şekilde bir eksiklik bulunması dikkat çekici.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.