Elle Style Ödülleri Sahiplerini Buldu

Elle Style Awards 2019 ödülleri sahiplerini buldu! Yılın stil sahibi, başarılı ve ilham veren isimleri ELLE Style Awards 2019'da bir araya geldi.

Moda, müzik, kültür-sanat sahnesi ve popüler hayatın stiliyle fark yaratan isimlerini ödüllendiren ELLE Style Awards ödül töreni dün akşam gerçekleşti.

ELLE Stil İkonu, Yılın Stil Sahibi Kadını, Yılın İlham Veren Kadını, Sürdürülebilir Moda, En İyi Koleksiyon, En İyi Tasarımcı, Yükselen Tasarımcı, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Erkek Oyuncu, Yılın Öne Çıkan Kadın Oyuncusu, Yılın Öne Çıkan Erkek Oyuncusu, Yılın Müzik Yıldızı, Yılın Yükselen Müzisyeni, Yılın Modeli, Kültür-Sanat Ödülü ve Yılın Sporcusu gibi toplam 17 farklı kategorideki ödüller sahiplerini buldu.

Dilan Çiçek Deniz, Aybüke Pusat, Leyla Tanlar, Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Gonca Vuslateri,  Aras Bulut İynemli, Aslı Bekiroğlu, Taner Ölmez, Ece Çeşmioğlu, Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Şeyma Subaşı, Başak Dizer gibi pek çok ünlü isim gecceye katıldı.

Elle Style Ödülleri Sahiplerini BulduElle Style Ödülleri Sahiplerini BulduElle Style Ödülleri Sahiplerini BulduElle Style Ödülleri Sahiplerini Buldu  Elle Style Ödülleri Sahiplerini Buldu Elle Style Ödülleri Sahiplerini BulduElle Style Ödülleri Sahiplerini BulduElle Style Ödülleri Sahiplerini Buldu

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı