adplus-dvertising

Elkızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Elkızı 12. bölümde neler yaşanacak?

FOX TV yeni dizisi Elkızı 12. bölüm fragmanı izle, ön izleme izle ve tanıtım gibi aramalarda sürüyor .Elkızı 12. bölüm fragmanı izlenmek için yayında. Pazar akşamında ekranlara gelen Elkızı dizisinin yeni bölüm fragmanı haberimizde.
Takip et
Elkızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Elkızı 12. bölümde neler yaşanacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Harun’la evlenmek asıl başlayacak olan kabusun en hafifidir Ezo için. Annesi için bu işkenceye katlanmayı göze alır ancak zor durumdadır. Bunu da ilk ve tek fark eden Ali olur.

Elkızı 12. bölüm 23 Ocak Pazar akşamı Fox Tv’de yayınlanacak.

ELKIZI 11. BÖLÜM ÖZETİ

Harun’la evlenmek asıl başlayacak olan kabusun en hafifidir Ezo için. Annesi için bu işkenceye katlanmayı göze alır ancak zor durumdadır. Bunu da ilk ve tek fark eden Ali olur. Bir şeylerin yolunda gitmediğini anlar Ali ama Ezo dışında ona bunu itiraf edecek kimse de yoktur.

Zeliha’nın ilaçlarını içmemesiyle beraber her şey yeniden başlar. Hatırlıyordur Zeliha ve kendisine bunları yapan Cavidan’a bedelini ödetecektir. En önemlisi ise kızlarına, Ezo’ya ve Seher’e kavuşacaktır.

Elkızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Elkızı 12. bölümde neler yaşanacak?

Ezo için ise umutlar tükenmişken hiç ummadığı birisi, Nermin ona yardım eder. Bir planı vardır ve eğer plan işlerse Ezo hem Harun’dan kurtulacak hem de özgürlüğüne kavuşacaktır. Yeniden umutlanan Ezo için Ali ile kavuşmak artık hayal değildir fakat Songül ile Ali’yi gördüğü andaki kıskançlığı ve acısı Ezo’yu tepetaklak eder. Bu defa berabere yoktur. Kazananlar ve kaybedenlerin bir yarışı olacaktır sadece…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.